Salad Storytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Salad StorySalad Story to największy na polskim rynku koncept sieciowy, serwujący swoim gościom przygotowane na ich oczach dania należące do zdrowej, smacznej kuchni. Osoby korzystające z sieci restauracji Salad Story odnajdą w nich nie tylko dobre dla naszego organizmu i samopoczucia potrawy, ale też wyjątkowy smak i różnorodność wyboru. Pierwsza restauracja Salad Story powstała w 2007 roku w Warszawie. Aktualnie spółka zarządza siecią 32 restauracji na terenie całej Polski.

Salad Story – menu dla każdegoSalad Story to propozycja dla smakoszy, którzy cenią sobie jakość zdrowego, lekkiego, świeżego, ale i szybko podanego posiłku. W Salad Story menu jest bogate. Znajdują się w nim duże porcje sałatek przygotowane ze świeżych i naturalnych składników, aromatyczne sosy, sezonowe zupy, kremy z białych warzyw, pomidorów, z soczewicą lub fasolą, a także ciepłe wrapy. W Salad Story menu zawiera także świeżo wyciskane soki oraz sycące “hot boxy” na bazie kaszy, ryżu lub makaronu. Co więcej, w Salad Story, menu każdy może dostosować do swojego apetytu i preferencji. Jak to się odbywa? To klient wybiera składniki, które chce widzieć w swoim daniu czy w koktajlu.

W Salad Story kalorie rządząFirma Salad Story umieściła na swojej stronie internetowej ogólnodostępną tabelę wartości odżywczych. Możemy zobaczyć, ile kalorii ma każde z dań serwowanych w restauracji Salad Story. Poza tym sprawdzimy także, ile w potrawach jest białka, tłuszczu, węglowodanów, błonnika. W Salad Story kalorie są bardzo ważne dla klienta, bo on znając je, sam zdecyduje, czy woli mniej bądź bardziej kaloryczny posiłek.

Nie masz kiedy zjeść? Salad Story dostarczy Ci posiłekW Salad Story dostawa to normalna sprawa. Zasady takiego zamówienia są bardzo proste. Żeby jedzenie do nas przyjechało, trzeba zamówić dania za minimum 40 zł. Natomiast, kiedy złożymy zamówienie o wartości powyżej 100 zł, dostawa będzie bezpłatna. Dla zleceń o wartości poniżej 100 zł koszt dostawy wynosi 5 zł w obrębie centrum miasta i 10 zł poza centrum. Tak właśnie odbywa się w Salad Story dostawa.

Salad Story: kuponySalad Story to nie tylko świetne, zdrowe jedzenie na każdą kieszeń. Salad Story to też najatrakcyjniejsze promocje. I tak na przykład w Salad Story kupony dostępne są na stronie internetowej marki. Więcej o zniżkach na sałatkę, wrapa czy zupę można dowiedzieć się, korzystając z aplikacji goodie.

Salad Story. Promocje czekająNie dość, że kupony, to są jeszcze w Salad Story promocje. I tak np. jeden z dodatków – bazylia, kolendra, koperek, natka pietruszki, sezam – można wybrać gratis. A kokosową zupę tajską za 5,99 zł można dostać do dowolnej potrawy sezonowej.