Salad&Cotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Salad&Co

Przepraszamy. Salad&Co nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Lubisz jeść smacznie i zdrowo? Jeśli tak, koniecznie musisz poznać, co ma dla Ciebie do zaoferowania ułożone przez Salad&Co menu. W założeniach tej sieci leży chęć do dostarczenia każdemu zdrowego, smacznego i pełnego witamin pożywienia. Ponieważ Salad&Co lokale ma w największych miastach Polski, dowiedz się, co mogą Ci one zaoferować.


Salad&Co menu pełne smaku

Salad&Co w swoich lokalach przygotowuje na miejscu świeże sałatki i dania ciepłe najwyższej jakości. W polityce firmy jest wpisane produkowanie ich z lokalnych produktów, bez użycia oleju, na bazie jogurtu naturalnego i oliwy. Dzięki temu Salad&Co menu to natura, świeżość – po prostu fit. Znajdą tu potrawy dla siebie weganie oraz wegetarianie. Sieć Salad&Co lokale ma w centrach handlowych na terenie całej Polski. Dokładną ich listę znajdziesz na oficjalnej witrynie internetowej Salad&Co. Zajrzyj tam, aby sprawdzić, gdzie znajduje najbliższy lokal.

A jeśli organizujesz imprezę w firmie, szkole czy też imprezę prywatną, Salad&Co może zająć się bufetem. Firma świadczy również usługi cateringowe, dzięki czemu możesz zaskoczyć wszystkich zaproszonych gości, serwując im wspaniałe i zdrowe potrawy. Może być to również okazja do tego, aby wielu z nich po raz pierwszy spróbowało wegańskich potraw – proponowane przez Salad&Co menu zadowoli każdego i pozwoli na poznanie dań, jakich nie ma nikt inny.


Salad&Co – zdrowie za niewielką cenę

Oprócz jakości jedzenia i jego walorów zdrowotnych, do skorzystania z oferty Salad&Co skłaniają także bardzo przystępne ceny. Ich atrakcyjność sprawia, że należące do Salad&Co lokale odwiedzają zarówno studenci, jak i całe rodziny. A ponieważ od czasu do czasu Salad&Co promocje różnego rodzaju ogłasza, można skorzystać z okazji i skosztować dań z oferty za znacznie mniejsze kwoty. Jeśli zatem chcesz odwiedzić Salad&Co lokale i zapłacić w lokalu mniej, niż normalnie, miej na oku wszelkie okazje cenowe. A skąd masz wiedzieć, że takie akurat są w sieci Salad&Co? Pomoże Ci w tym goodie.


Goodie – sposób na to, by płacić mniej

Goodie to niewielka, darmowa aplikacja, którą należy zainstalować na swoim telefonie. Wybierasz w niej lokalizację, gdzie znajduje się lokal Salad&Co – i gotowe. Jeśli tylko zostaną ogłoszone przez Salad&Co promocje, rabaty lub inne atrakcyjne oferty, otrzymasz o tym powiadomienie, gdy tylko uruchomisz aplikację. Możesz także sprawdzić w każdej chwili, czy nie ma podobnych okazji. Wystarczy tylko wpisać nazwę Salad&Co do wbudowanej w aplikację wyszukiwarki – jeśli sieć ta prowadzi akurat jakieś promocje, zobaczysz je wszystkie.

Przekonaj się o tym już dzisiaj. Pobierz aplikację goodie i zobacz, jak wiele możesz dzięki niej zaoszczędzić. Płać dzięki niej mniej w lokalach sieci Salad&Co!