RTV EURO AGD jest pierwszą polską firmą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego, takiego jak na przykład: telewizory, laptopy, telefony, tablety oraz duże i małe artykuły gospodarstwa domowego; poza tym gry, aparaty fotograficzne i konsole oraz akcesoria. Firma działa od 25 lat, została założona w 1990 roku. W pierwszych latach (1990 -1994) działała na rynku warszawskim, lecz w następnych latach rozbudowała sieć sprzedaży na terenie całej Polski. Obecnie posiada 263 sklepy stacjonarne w 167 miejscowościach: Warszawa, Kraków, Siedlce, Gdańsk, Wrocław czy Szczecin oraz sklep internetowy www.euro.com.pl. Lokale marki najczęściej zlokalizowane są w największych centrach handlowych miast. Przez co klienci RTV EURO AGD mogą w łatwy sposób do nich dotrzeć i skorzystać z bezpłatnych parkingów, kolejnym atutem takich lokalizacji, są długie godziny otwarcia również w weekendy, dzięki czemu zawsze zdążysz zrobić zakupy. Marka RTV EURO AGD od lat jest kwalifikowana na wysokich pozycjach w rankingach 500 największych polskich przedsiębiorstw. Właścicielami firmy są trzy osoby fizyczne – Robert Kuczyński, Iwona i Waldemar Kuk. Centrala firmy Euro-net sp. z.o.o. zlokalizowana jest przy ulicy Muszkieterów 15 w Warszawie.


Produkty i usługi RTV EURO AGD

RTV EURO AGD od lat sprzedaje w Polsce najwięcej produktów elektronicznych oraz kuchennych. Stara się zapewnić klientom szeroki wybór towarów od telefonów komórkowych po lodówki w wysokiej jakości i atrakcyjnych cenach, z rzetelnym, wykwalifikowanym personelem, który zawsze służy fachową obsługą czy poradą.
W ofercie sklepów marki znajdziemy ponad 24 000 produktów największych firm zagranicznych oraz polskich. Dzięki temu firma gwarantuje swoim klientom, że zawsze znajdą produkt dla siebie. RTV EURO AGD jest jednym z największych w Polsce parterów handlowych takich firm jak: Sony, Bosch, Siemens, Samsung, Philips, Amica, LG, Panasonic, Electrolux, Indesit, Whirlpool, Nikon, Canon czy Electrolux. Ich oferta obejmuje szeroką gamę sprzętów audio-wideo, dużego i drobnego sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu komputerowego, fotograficznego czy akcesoriów takich jak typu: karty pamięci, kable, filtry, które można wziąć na dogodne raty 0%! We wszystkich sklepach filmy, a także zamawiając produkty przez stronę internetową www.euro.com.pl czy telefonicznie, klient zawsze może liczyć na promocyjną ofertę oraz dodatkowe usługi jak: transport na terenie całego kraju, obsługę reklamacji, wyspecjalizowaną obsługę firmy czy raty, które możesz wziąć przez Internet wypełniając wniosek na stronie firmy z możliwością ich ubezpieczenia.


RTV EURO AGD i goodie

Wypróbuj naszą aplikacje mobilną goodie lub odwiedź stronę internetową www.goodie.pl, a będziesz zawsze wiedzieć o nadchodzących produktach w gazetkach i promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Aplikacja jest dostępna telefony komórkowe z systemem iOS lub Android.