0 zł

za dostawę przy zamówieniu za min. 99 zł

Ważna do odwołania

Opis

Darmowa dostawa w RTV EURO AGD - przy zamówieniach w sklepie za minimum 99 zł.

*Dostępność opcji transportu towarów może być ograniczona i jest uzależniona od wybranych przez klienta form płatności oraz miejsca dostawy.

Wszystkie okazje

Skuś się na 0 zł za dostawę przy zamówieniu za min. 99 zł w sklepach RTV EURO AGD na 3 dzień i kolejne. RTV EURO AGD to już 268 sklepów w 168 miastach! Jest w czym wybierać!

 

Dostawa z rabatem

 

Szukasz nowych słuchawek? Proszę bardzo RTV Euro AGD oferuje słuchawki: douszne, nauszne, bezprzewodowe, sportowe oraz wzmacniacze słuchawkowe. Marzysz o nowym Play Station? Do wyboru masz na przykład: Konsole PlayStation 4, okulary PlayStation VR, preordery PlayStation 4, gry PlayStation 4, kontrolery do konsoli, cyfrowe dodatki do gier, akcesoria PlayStation 4 czy PlayStation Plus. Może potrzebujesz nowej lodówki czy pralki? W tym sklepie znajdziesz je w doskonałych, promocyjnych cenach. Przeciętnie zamówienie kosztuje 29,90 zł (na jutro) lub 19,90 zł po 2 dniach od zamówienia. Liczy się zatem opcja darmowej dostawy na 3 dzień i kolejne.

 

Rabat na dostawę i inne promocje

 

Aby skorzystać z opcji darmowej dostawy, przejdź na stronę RTV EURO AGD – euro.com.pl, zrób zakupy za minimum 99 zł, i ciesz się darmową dostawą z RABATEM! To nie jedyna promocja w tym sklepie! Pobierz aplikację goodie, jeśli otrzymywać informacje o kuponach rabatowych, kodach rabatowych informacje o promocjach, informacje o nowościach oraz nową gazetkę promocyjną. Już teraz sprawdź ofertę promocyjną do -40% taniej na abonament Xbox Live Gold lub do 2000 zł zwrotu za stary telefon.