Logo RTV EURO AGD
Ulubione
Najniższe

ceny

Ważna od 2018-07-24 do odwołania

Opis

W tej ofercie zyskasz dodatkowo 1,75% zwrotu za zakupy z programem goodie cashback.

Sprawdź ofertę outletową sklepu RTV EURO AGD i ciesz się produktami najwyższej jakości w niższych cenach.

Wszystkie okazje

Cashback 1.75%

Czy wiesz, że RTV EURO AGD dysponuje własnym outletem? Outlet w RTV EURO AGD to najlepsze okazje i najniższe ceny. Już teraz sprawdź outlet w RTV EURO AGD!

 

Outlet w RTV EURO AGD

 

Co ważne każdy produkt posiada gwarancję producenta i możliwość zwrotu do 2 tygodni. W outlecie RTV EURO AGD można kupić produkty w stanie doskonałym i bardzo dobrym. W pierwszym przypadku towar może posiadać uszkodzone fabrycznie opakowanie lub może być rozpakowany przez Klienta lub pracownika sklepu, ale sam towar jest zupełnie bez uszkodzeń. W drugim przypadku – towar może posiadać opakowanie zastępcze lub mało widoczne uszkodzenia, które nie wpływają na użytkowanie sprzętu. W outlecie można kupić: telewizory, AGD do zabudowy, AGD wolnostojące, AGD małe, komputery, gry i konsole, foto i kamery, telefony i zegarki jak również inne produkty.

 

Zniżki i promocje z goodie

 

Jeśli w outlecie goodie nie znalazłeś produktu, który odpowiadałby Twoim wymaganiom i potrzebom, zapraszamy do skorzystania ze zniżek, promocji i kodów rabatowych w RTV EURO AGD dostępnych w bezpłatnej aplikacji goodie. W tej chwili RTV EURO AGD oferuje 20% rabatu na dugi produkt z kategorii AGD, AGD do zabudowy i Małe AGD jak również 300 zł zniżki oraz darmową dostawę na golarki marek Philips, Braun, Panasonic.