Rosenthaltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Rosenthal

Przepraszamy. Rosenthal nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Specjalnością firmy Rosenthal jest nowoczesna i bardzo ekskluzywna porcelana. Każdy chyba choć raz o niej słyszał – w końcu jest to marka sama w sobie, którą pokochały całe rzesze klientów. Początki firmy datuje się na XIX w., a jej założycielem był Philipp Rosenthal. Mężczyzna od młodości miał styczność z porcelaną, ponieważ jego ojciec prowadził jej skład. Gdy Philipp dorósł, sam zajął się biznesem, w czym był naprawdę bardzo dobry – stawiał nacisk na jakość, a nie ilość swoich produktów. Widzimy to także dzisiaj. Porcelana Rosenthal to przedmioty wykonywane przez cenione manufaktury we współpracy z uznanymi projektantami. Produkty Rosenthal można nabyć zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej odsłonie – odwiedzając sklep Rosenthal online możemy przyjrzeć się różnym kolekcjom, takim jak Studio-Line, Classic, Versace czy Thomas. Proponowane przez Rosenthal promocje sprawiają, że jeszcze łatwiej jest sięgnąć po luksus. Już dziś zdobądź piękną porcelanę i pozwól, by ozdabiała Twój dom!


Odwiedzając stworzony przez Rosenthal sklep dotykasz luksusu

Poprzez kolekcję Studio-Line Rosenthal pokazuje nowe kierunki twórczych poszukiwań i kreatywne podejście do kultury stołu, zaś Classic to po prostu żywa tradycja, którą tak uwielbiają ci, których urzekła porcelana Rosenthal. Miłośnicy wyjątkowości i oryginalności z całą pewnością będą zachwyceni linią Versace. Inspiracją dla tych porcelanowych serwisów i upominków stały się różnorodne style i epoki oraz kultury. Z kolei Thomas to kolekcja praktyczna, doskonała dla zwolenników nieskomplikowanego stylu życia, ceniących sobie prostotę. Jak widać, Rosenthal stara się trafić w gusta zarówno proste, klasyczne, jak i bardziej wyrafinowane. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Porcelana Rosenthal to gwarancja doskonałego wyglądu stołu, jest uznawana także za niezwykle elegancką i luksusową. Wybierając stworzony przez Rosenthal sklep, masz pewność, że sięgasz po coś unikalnego, wzbudzającego zachwyt. Warto zajrzeć do Rosenthal online, śledząc ceny za pomocą aplikacji goodie. Ściągnij aplikację na swojego smartfona, dodaj Rosenthal do ulubionych i ciesz się niższymi cenami! Teraz na pewno ich nie przegapisz. Oferowane przez Rosenthal promocje są wyjątkowo atrakcyjne!


Proponowane przez Rosenthal promocje to świetne okazje

Rosenthal tworzy produkty luksusowe, ale zawsze możesz przecież skorzystać z rabatów, których nie brakuje i dzięki temu wiele zaoszczędzisz. Proponowane przez Rosenthal promocje sprawią, że będzie Cię stać na to, co ekskluzywne. Warto zainteresować się tą marką. Rosenthal odnosi wielkie sukcesy przede wszystkim dlatego, że ani założyciel ani jego następcy nie spoczęli na laurach – wciąż kreują trendy i podnoszą jakość swoich produktów. Śledź to, co ma do zaoferowania stworzony przez Rosenthal sklep – naprawdę warto. Z aplikacją goodie wszystko będzie jeszcze prostsze. Korzystając z niej, masz pewność, że nie ominą Cię atrakcyjne obniżki – a przecież wszyscy lubimy oszczędzać, prawda?