Renaulttylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Samochody osobowe, dostawcze, sportowe

Przepraszamy. Renault nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Wiesz, jak sprawne i szybkie są samochody marki Renault? Francuska marka Renault z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem klientów. Dlaczego zatem i ty powinieneś rozważyć zakup samochodu marki Renault? Marka, jaką jest Renault, może pochwalić się przede wszystkim nie tylko bardzo dobrymi parametrami technicznymi swoich samochodów, ale też ich nowoczesnym designem. Połączenie w sobie nowoczesności, estetyki oraz wydajnego silnika to coś, co dla marki Renault jest znakiem rozpoznawczym.

Renault megane dla całej rodziny

Rodzinne auto nie musi być bardzo duże. Wystarczy, że producent zadba o praktyczne rozmieszczenie foteli czy odpowiednią ilość miejsca w bagażniku. To wszystko cechuje samochody Renault megane. Obecnie jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli aut rodzinnych. Renault megane to jednak nie tylko samochód praktyczny i nowoczesny pod względem designu. Renault megane charakteryzuje się też bardzo dobrą dynamiką jazdy, a także niskim spalaniem. Auto świetnie sprawdzi się zatem nie tylko jako samochód do jeżdżenia po mieście, ale także na dłuższych dystansach.

Typowo miejskie samochody Renault

Innym modelem auta Renault, przeznaczonym przede wszystkim do jazdy po mieście, jest Renault Clio. Samochód ten charakteryzuje się stosunkowo małymi gabarytami, dzięki czemu nie będziesz mieć najmniejszego problemu z parkowaniem, nawet jeśli nie będzie na to zbyt wiele miejsca. Nadal jednak – jak w przypadku powyżej opisywanego modelu auta Renault – mamy tu do czynienia z bardzo estetycznym designem samochodu. Opływowy kształt Renault Clio, wygodne fotele czy modne kolory, w jakich Renault Clio jest dostępne, to tylko nieliczne z cech tego wspaniałego auta. Renault Clio, ponieważ jest przeznaczone głównie do jazdy po mieście, ma też silnik przystosowany do tego typu jazdy. Jeśli zatem chcemy korzystać z niego w najbardziej ekonomiczny sposób, to długie trasy nie są tutaj wskazane.

Wybierz swoje auto Renault!

Nie każdy z was jest specjalistą w dziedzinie mechaniki. Dla osób, które chciałyby dokładnie zapoznać się z parametrami chociażby Renault scenic, stworzono taką możliwość. Jest nią Renault konfigurator. To za jego pomocą sprawdzicie moc silnika, spalanie czy najwyższą możliwą prędkość wybranego przez was modelu samochodu Renault. Opcja Renault konfigurator pozwoli wam bardzo dokładnie sprawdzić wybrany przez was model auta przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Pamiętaj, że aplikacja goodie pozwoli ci na bieżąco śledzić to, co kryje się pod nazwą Renault promocje. Z pomocą tej aplikacji będziesz na bieżąco z najnowszymi cenami samochodów Renault scenic, jak również dowiesz się, jakie Renault promocje będą dla ciebie najbardziej korzystne! Aplikacja goodie.pl jest w pełni darmowa i kompatybilna z systemami operacyjnymi takimi jak Android i IOS.