Relaytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Relay

Przepraszamy. Relay nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Marka Relay istnieje od 2000 roku. Relay to największa sieć sprzedaży detalicznej prasy, zlokalizowana w węzłach komunikacyjnych typu dworce, lotniska, stacje metra. Kioski Relay można znaleźć także w galeriach handlowych. Relay ma ponad 1000 sklepów na całym świecie i ponad milion klientów dziennie, którzy kupują prasę, książki czy upominki z podróży. Natomiast w Polsce funkcjonuje obecnie ponad 100 sklepów Relay (we wszystkich województwach). Relay należy do francuskiej Grupy Lagardère Services (dawniej Hachette Distribution Services), największego dystrybutora i detalisty sprzedaży prasy, obecnego w 20 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.

Relay – sklep nie tylko z prasą

Relay sklep oferuje klientom szeroki wybór tytułów prasowych krajowych i zagranicznych. W Relay dostaniemy także książki, papierosy i artykuły tytoniowe, karty telefoniczne, artykuły spożywcze, napoje oraz całą gamę produktów skierowanych specjalnie do osób podróżujących. Poza tym chętni mogą zagrać tu w Lotto. Warto spróbować swojego szczęścia w Eurojackpot, Multi Multi, Mini Lotto, Extra Pensji, Keno, Kaskadzie czy zdrapkach. Wielu klientów Relay korzysta z takiej opcji. Każdy należący do marki Relay sklep to miejsce, gdzie możemy liczyć na profesjonalizm obsługi. Czy jest ktoś, kto nie słyszał o Relay? Sklep tej marki zna każdy.

Relay to kiosk, którym możesz zarządzać

Relay kiosk może prowadzić każdy zainteresowany. Wystarczy mieć chęci i motywację do pracy, posiadać minimum średnie wykształcenie oraz mieć własną działalność gospodarczą (można też ją założyć). Prowadzenie Relay kiosku to stały dochód, bezterminowa umowa agencyjna, brak kosztów związanych z funkcjonowaniem lokalu, pełne szkolenie przygotowujące do pracy, pakiet działań promocyjnych wspierających sprzedaż oraz pomoc regionalnego kierownika sprzedaży i trenera wewnętrznego. Poza tym Relay, w związku z dalszym planowanym rozwojem, szuka atrakcyjnych lokalizacji z przeznaczeniem na sklepy detaliczne. Relay kioski najchętniej otwiera w centrach i galeriach handlowych, na głównych ulicach i w centrach miast.

Relay promocje

Relay przywiązuje dużą uwagę do promocji. Jest ich tu całkiem sporo. I tak na przykład można odebrać do 5 zł na zakup prasy w salonach Relay. To prezent od aplikacji zakupowej goodie. Wystarczy wybrać swój ulubiony dziennik, tygodnik, czasopismo lub magazyn i zapłacić mniej przy kasie. Jeżeli cena wskazanego przez nas tytułu będzie niższa niż 5 zł, otrzymamy gazetę gratis. Jeżeli zaś wybierzemy prasę za więcej niż 5 zł, goodie pokryje koszt w wysokości 5 zł, a my zapłacimy tylko różnicę. Akcja trwa do 28 lutego i jest ogólnopolska. Poza tym w Relay promocje dotyczą też książek. Jeżeli kupimy w Relay trzy książki, czwartą dostaniemy gratis. Warto jednak się pospieszyć, bo akcja potrwa do końca marca. Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami w Relay, koniecznie zainstaluj goodie!