Redberrytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

RedberryCzy pyszne i słodkie może być zarazem fit? Redberry udowadnia, że jak najbardziej. Oferta tej firmy to świat smacznej przyjemności bez wyrzutów sumienia. W oferowanym przez Redberry menu znajdują się niezliczone kombinacje smaków i kolorów, a każdy samodzielnie dobiera posypki i wysokiej jakości dodatki do deserów i przekąsek. Znajdą tu rozkosz podniebienia zarówno osoby dorosłe, jak i młodsi miłośnicy łakoci.


Redberry – słodkie, zdrowe chwile

W proponowanym przez Redberry menu znajdują się takie rzeczy, jak mrożone jogurty, mix-granola, koktajle smoothies, sałatki owocowe, soki, specjalne pyszności dla dzieci oraz gorące napoje (kawa, herbata, czekolada). Firma stawia na zdrowie, a więc masz pewność, że żaden z produktów w menu nie ma nic wspólnego z chemią i ulepszaczami. Wszystkie produkty Redberry to gwarancja świeżości, niskokaloryczności i małej ilości tłuszczu, dlatego możesz rozkoszować się wspaniałymi smakami bez żadnych obaw o negatywny wpływ na twoje zdrowie i organizm.

Warto dodać, że Redberry wprowadziło do Polski jako pierwsze jogurty mrożone rodem z Ameryki. Ponadto każdy produkt znajdujący się w oferowanym przez Redberry menu przechodzi testy jakości, abyś zawsze miał pewność, że dostajesz wyłącznie “premium quality”. Sprawdź to osobiście. Redberry działa w dziewięciu punktach, w czterech największym miastach Polski. Zanim wybierzesz się do któregoś z nich osobiście, możesz sprawdzić całe dostępne w Redberry menu dzięki oficjalnej stronie internetowej marki.

Warto dodać, że pracujący w tej firmie designerzy smaku nieustannie poszukują nowych kompozycji. Dlatego menu Redberry ciągle się zmienia i dochodzą do niego nowe pyszności, które zachwycają niebiańskim smakiem, wyjątkową konsystencją i zapachem. Nigdy nie wiesz, kiedy pojawi się nowa rozkosz dla Twojego podniebienia – warto więc często sprawdzać, co nowego w ofercie.


Redberry – przystępne ceny mogą być jeszcze przyjemniejsze

Odwiedzając Redberry nie musisz szykować się na duże wydatki. Wszystkie ceny w punktach sieci Redberry są bardzo przystępne, dzięki czemu możesz rozkoszować się wspaniałymi smakami bez ponoszenia większych kosztów. A jeśli trafisz na proponowane przez Redberry zniżki, zapłacisz jeszcze mniej. Skąd jednak wiedzieć, kiedy są dostępne takie okazje? Tu z pomocą przychodzi niewielka, darmowa aplikacja na smartfony – goodie. Po jej instalacji wybierz Redberry i… to wszystko. Gdy tylko pojawią się tam promocje lub zniżki na wybrane produkty, goodie natychmiast da Ci o tym znać. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy są w Redberry zniżki i nie przegapisz okazji do rozkoszowania się wspaniałymi smakami w niższych cenach. Nie musisz znać się na programach – masz wszystko podane na tacy.

Wypróbuj już dzisiaj – pobierz goodie i zobacz, jak łatwo zaoszczędzić bez odmawiania sobie przyjemności.