Historia marki Recman sięga roku 1986. Wówczas Recman zatrudniał jedną osobę. Tak właśnie zaczynała jedna z największych, polskich firm odzieżowych. Obecnie Recman szyje rocznie ponad kilkadziesiąt tysięcy garniturów i zatrudnia kilkuset specjalistów. Aktualnie Recman ma salony w każdym z polskich województw. Łącznie – w skali kraju – punktów tych jest ponad 70.

W Recman garnitury to ważny produktRecman najczęściej kojarzy się nam z garniturami. I słusznie, bowiem to wysokiej jakości ubrania produkowane w Polsce. W Recman garnitury kupić mogą mężczyźni ze wzrostem od 164 cm do nawet 194 cm. Recman zadbał także o sporą rozpiętość, jeżeli chodzi o obwód klatki piersiowej. Poza tym w Recman garnitury dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, począwszy od beży, a skończywszy na szarościach. Co więcej, Recman proponuje panom cztery rodzaje kroju. Najlepsze jest jednak to, że w Recman garnitury można dostać już za 199 zł.

Wybieram koszule od RecmanO tym, że Recman ubiera panów od stóp do głów wiadomo nie od dziś. Warto jednak więcej uwagi poświęcić szczególnie koszulom Recman. Dlaczego? W Recman koszule dostosowane są nie tylko do wzrostu. Tu mamy możliwość wskazania nawet rozmiaru kołnierzyka i jego rodzaju – klasyczny, stójka, włoski czy łamany. Poza tym nasi mężczyźni, szczególnie ci, którzy sami lubią o wszystkim decydować, mogą w Recman wybrać koszule zrobione z takich materiałów, jak: bawełna, flanela, jeans i len. Co więcej, rzeczy te są przystępne cenowo. Wiele z nich kosztuje mniej niż 50 zł. Bez wątpienia nawet najbardziej wymagający panowie znajdą w Recman koszule odpowiadające ich gustom, ponieważ mogą wybierać spośród ponad 300 produktów.

Sklepy Recman stacjonarne i onlineKażdy, należący do marki Recman sklep oferuje garnitury, koszule, marynarki, spodnie, kurtki, swetry, koszulki, buty oraz bieliznę, galanterię skórzaną, perfumy i kamizelki. W Recman sklep dostosowany jest do klienta, jeżeli nie może on przyjść bezpośrednio do jednego z gęsto zlokalizowanych w całym kraju obiektów, firma proponuje mu sklep internetowy. Jest to bardzo dobre wyjście dla synów, mężów, partnerów, ojców, dziadków, braci czy kolegów, którzy nie czerpią przyjemności z „chodzenia po sklepach” i zakupy zasadniczo ich nie interesują, z wyłączeniem oczywiście gier czy elektroniki. Tu mogą liczyć na szybką dostawę bezpośrednio do domu.

Recman i promocjeW Recman promocje obejmują ponad 300 różnych produktów, w tym koszule, szaliki, marynarki czy kurtki. Niektóre rzeczy można kupić nawet 70% taniej. Panowie i panie, nie ma więc chyba na co czekać, warto skusić się na dostępne w Recman promocje. Te zaś śledzić można np. za pomocą aplikacji goodie.