Rajskie Jadłotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Rajskie Jadło

Przepraszamy. Rajskie Jadło nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Rajskie Jadło to firma, która zajmuje się organizacją imprez plenerowych (pikniki, grille i tym podobne), przyjęć okolicznościowych (komunie, chrzciny, urodziny, imieniny), wesel we własnych salach lub w miejscu wskazanym przez klienta oraz żywieniem grup (u siebie). Rajskie Jadło funkcjonuje od 15 lat – ma pięć restauracji w Łodzi oraz jedną w Piotrkowie Trybunalskim. Rezerwacja miejsca nie jest w nich wymagana, a w razie potrzeby śniadanie, lunch czy obiad można wziąć na wynos. To jednak jeszcze nie wszystko, bowiem Rajskie Jadło prowadzi delikatesy, w których sprzedaje takie produkty, jak: wędliny, szynki, kiełbasy, kindziuk, pasztety, drób oraz niezliczone sery. Wszystko najwyższej jakości.

Rajskie Jadło – menuSerwowane w restauracjach Rajskie Jadło menu to mieszanka wielu inspiracji. W bogatej karcie dań znajdziemy domową kuchnię (schabowy, gołąbki, gulasz, sałatki, pierogi, cepeliny, pyzy, kopytka, krokiety i wiele, wiele innych), solidne porcje i „łódzkie” smaki (oparte na recepturach z książki kucharskiej z 1918 roku). Szczególnie warto skusić się na kartoflankę, kluski żelazne podane z roladką wieprzową oraz na prażoki ze skwarkami, serwowane z pieczonym żeberkiem i zasmażaną kapustą. Jednak w restauracjach Rajskie Jadło menu to nie tylko ciężkie potrawy. Rozczarowani z pewnością nie będą smakosze zup, wielbiciele sałat, surówek, soków i deserów. Co istotne, w obiektach Rajskie Jadło menu to dania przygotowywane na miejscu, co daje gwarancję nie tylko smaku, ale i świeżości. A tego przecież oczekujemy od jedzenia. Natomiast dla osób poszukujących cateringu lub pragnących zorganizować wesele w Łodzi lub okolicach, w restauracjach Rajskie Jadło też coś się znajdzie. Nie chodzi tu tylko o nieszablonowe propozycje w kontekście jedzenia. W odróżnieniu od innych firm – tu nie kupuje się kota w worku, bowiem wszystkich potraw można zawsze wcześniej spróbować w jednej z restauracji Rajskie Jadło. Warto również wspomnieć o obsłudze, która w restauracjach Rajskie Jadło jest sympatyczna i profesjonalna. Dołączając do tego wyśmienite jedzenie za niewielkie pieniądze, fundujemy sobie niezapomniane przeżycia i wyjątkową podróż w świat dobrego smaku. Zatem w drogę: Rajskie Jadło czeka!

Rajskie Jadło ma zniżkiRajskie Jadło proponuje klientom domowe obiady z dowozem na terenie Łodzi. Warto skorzystać z takiej opcji, bowiem przeciętna cena kompletnego obiadu wynosi ok. 12 zł. Takie są właśnie w restauracjach Rajskie Jadło zniżki. Co więcej, Rajskie Jadło wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i każdego dnia, jeżeli ktoś sobie tego życzy, wysyła e-mailem inne menu lunchowe. Znajdują się w nim między innymi propozycje posiłków profilaktycznych i regeneracyjnych. Poza tym obowiązujące w punktach Rajskie Jadło zniżki i wszystkie nowości można śledzić też korzystając z aplikacji mobilnej goodie.