Puma

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Cashback 6%

Puma

W sportowym ciele zdrowy duch. Coraz więcej z nas uprawia systematycznie jakiś rodzaj aktywności fizycznej. To bardzo dobra wiadomość, że zaczynamy dostrzegać dobroczynne działanie sportu i ruchu.
Niezależnie od tego, czy jest to wyjście na siłownię, bieganie, joga, taniec, rower czy nawet spokojny, codzienny spacer, korzyści z aktywnego stylu życia są nieocenione.
A żeby czuć się do tego komfortowo i wygodnie, ważne jest odpowiednie ubranie dostosowane do uprawianego przez nas rodzaju aktywności.
Odzież sportowa to dzisiaj nie tylko krótkie spodenki i biały T-shirt, ale również moda i coraz częściej styl życia. Chcesz się czuć wygodnie w „drugiej skórze”? Zaufaj marce, która jest na rynku od dawna i poczuj się jak Puma!
Puma to niemiecka marka odzieży sportowej, której początki sięgają 1924 roku – założenia fabryki butów przez braci Dasslerów. I tu ciekawostka: w 1948 roku bracia rozstali się i podzielili przedsiębiorstwo – jeden z nich, Rudolf Dassler, kontynuował produkcję obuwia pod marką Ruda, (późniejsza nazwa to Puma), a drugi, Adolf Dassler (Adi), założył konkurencyjną firmę… Adidas.
W tym samym roku (1948) do sprzedaży trafił pierwszy model korków marki Puma o nazwie Atom, co spowodowało rewolucję w piłce nożnej. I tak marka Puma stała się głównym producentem obuwia dla piłkarzy, a tym samym sponsorem światowych reprezentacji piłki nożnej.
Puma to historia i rewolucja, nie tylko w produkcji obuwia, ale również w sporcie.


Puma – buty

W Puma sklepie kupimy dzisiaj prawie wszystko, co potrzebne do uprawiania dowolnego sportu, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci.
Przykładowo w dziale Puma buty damskie znajdziemy: buty sportowe, tenisówki, baletki, klapki i japonki, buty zimowe, a nawet buty robocze. Podobnie dzielą się Puma buty męskie, tylko że dodatkowo wyróżniamy tu obuwie do uprawiania golfa, korki do piłki nożnej czy obuwie odpowiednie do treningu i biegania.
Puma promocje pozwalają na korzystne zakupy kultowych produktów marki, które do tanich niestety nie należą.
Ostatnimi czasy Puma sklep oferuje także odzież i obuwie motosport, czyli sygnowane marką Ferrari oraz Redbull, a wśród dziecięcego asortymentu do wyboru: Batman, Superman, Ulica Sezamkowa oraz Minionki. Jest w czym wybierać, mając swoich idoli.


Puma – promocje

Puma sklep spotkać można w każdym sportowym markecie, ale są też salony własne Puma w większych galeriach handlowych. Zarówno stacjonarnie, jak i bezpośrednio w Puma sklepie online, można kupić odzież, bieliznę Puma, buty damskie i Puma buty męskie oraz akcesoria typu torby sportowe, korzystając z atrakcyjnych promocji. A warto, ponieważ Puma promocje to gwarancja wysokiej jakości w dobrej cenie. Aby na bieżąco śledzić Puma promocje, wystarczy dołączyć do goodie.
Dodatkowo, w dobrych drogeriach, dostępne są Puma perfumy o kompozycjach kwiatowo-owocowych dla kobiet oraz Puma perfumy o kompozycjach bardziej dynamicznych dla mężczyzn.