Pueretylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Puere

Przepraszamy. Puere nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Właścicielem marki Puere jest firma Leyla Poznań, która działa na polskim rynku odzieżowym już od 1982 roku. Od tego czasu jest kreatorem mody męskiej, a zwłaszcza odzienia wyjściowego takiego, jak: garnitury czy marynarki. Sama marka Puere dostępna jest w sprzedaży od 1997 roku. Od tego czasu Puere sklep można znaleźć w każdym większym mieście i to nie tylko w jednym punkcie. Na przykład we Wrocławiu Puere ma aż trzy sklepy w różnych lokalizacjach. Oprócz tego Puere garnitury można kupić w Gdańsku, Szczecinie, Warszawie, Bydgoszczy czy nawet Czeladzi. Oczywiście garnitur Puere kupimy też w rodzimym dla marki Poznaniu.

Warto wiedzieć, że oprócz posiadania marki Puere, firma Leyla Poznań szyje też ekskluzywne ubrania dla innych marek z zachodniej Europy. Dzięki temu bogatemu doświadczeniu można mieć pewność, że Puere garnitury czy Puere marynarki są skrojone idealnie z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim są też zgodne z najnowszymi trendami w modzie męskiej.

Czas na promocjeKażdy Puere sklep, czy to stacjonarny czy internetowy, oferuje co jakiś czas promocje. Można sobie zawczasu upatrzyć Puere garnitury i tylko czekać na promocję, aby je kupić. Jak sprawdzić, czy w sklepie najbliżej nas jest już promocja? Można obserwować markę Puere w aplikacji mobilnej goodie albo też sprawdzać najnowsze oferty na stronie internetowej goodie.pl.

Dzięki temu będzie można być na bieżąco z akcjami promocyjnymi marki Puere albo też promocjami w sklepach partnerskich, w których te garnitury i dodatki do nich można kupić. Niestety modne Puere garnitury męskie nie są tanie, a zwłaszcza eleganckie smokingi czy garnitury ślubne, ale dzięki dużym promocjom możne je nabyć w Puere w naprawdę przystępnej cenie.

Co oferuje marka Puere?Przede wszystkim w sklepach marki Puere można znaleźć różnego typu i kroju męskie garnitury. Bez problemu można kupić też same Puere marynarki albo eleganckie spodnie w tak zwany kant. Bardzo popularny jest też sklep tej marki, gdy potrzebny jest garnitur ślubny, ponieważ garnitur Puere z kolekcji ślubnej słynie z tego, że oprócz eleganckiego wyglądu w dniu ślubu, zapewni też możliwość noszenia go jeszcze podczas innych okazji. Oczywiście w sklepach marki Puere można nabyć też eleganckie smokingi czy fraki.
W wielu sklepach marki Puere dodatkowo można też kupić koszule i krawaty lub muchy pasujące do kupowanych garniturów czy smokingów. Jednakże można po prostu kupić koszulę do pracy albo do stroju w stylu casual, czy też bardzo popularne wśród młodych mężczyzn koszule typu slimfit. W Puere można też do kompletu kupić płaszcze, wyroby z dzianiny czy kurtki. Do kompletu z garniturem Puere można też dopasować kamizelkę albo skórzany pasek.