PSB Mrówka

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 6%

PSB Mrówka

Ups! W tej chwili nie mamy aktywnych okazji. Możesz nadal robić zakupy online i odbierać cashback.PSB Mrówka to sieć nowoczesnych sklepów samoobsługowych, która dostarcza produkty z sektora “dom i ogród”. Znajdziesz tam wszystko to, czego potrzebujesz dla Twoich wnętrz i ogrodu. Pierwsze lokale sieci powstały w roku 2002 – obecnie w całym kraju działa ponad 250 marketów PSB Mrówka. To najliczniejsza sieć detaliczna sektora “dom i ogród” w Polsce. Sklepy posiadają do kilkudziesięciu tysięcy produktów niezbędnych do remontu, wyposażenia oraz utrzymania domu i posesji. Proponowana przez sieć Mrówka gazetka pełna jest świetnych promocji. Bieżące obniżki możesz śledzić, instalując na swoim smartfonie aplikację goodie. Dodaj PSB Mrówka do ulubionych, a nigdy już nie ominą Cię żadne cenowe okazje!

 

Odwiedź tworzony przez sieć Mrówka sklep internetowy

 

Tworzony przez sieć Mrówka sklep internetowy zaskoczy Cię ilością naprawdę świetnych okazji. Usiądź wygodnie przed ekranem komputera lub smartfona i zrób najpotrzebniejsze zakupy już teraz. Wyposażenie, narzędzia, wykończenie, ogród i hobby – Mrówka ma to, czego szukasz! Jeżeli jednak preferujesz zakupy robione osobiście, bez pośrednictwa Internetu, proponowane przez sieć Mrówka godziny otwarcia ułatwią Ci zadanie. Zakupy zrobisz tu zarówno rano, jak i wieczorem, po całym dniu pracy. Czyż to nie jest wygodne? Dla fachowców sieć przygotowała solidne narzędzia najlepszych marek, takich jak Bosch czy Einhell, w tym także elektronarzędzia – frezarki wiertarki, młoty itp. Proponowana przez sklep Mrówka gazetka poinformuje Cię ponadto o cenach akcesoriów hydraulicznych, grzejników czy wymienników ciepła. Korzystając z aplikacji goodie, masz pewność, że nie ominie Cię informacja o obniżkach poszukiwanych przez Ciebie produktów. Oddaj się w ręce profesjonalistów i ciesz okazyjnymi cenami każdego dnia!

 

Proponowane przez sieć Mrówka godziny otwarcia ułatwiają zakupy

 

Mrówka dysponuje tylko sprawdzonymi, najlepszymi produktami. Klienci sieci spośród bogatej oferty mogą też wybrać rzeczy do swojego ogrodu. Znajdziesz tu narzędzia ręczne, m.in. łopaty, gable, odśnieżarki, sekatory, siekiery czy grabie, a także artykuły pielęgnacyjne i uprawne. Produkty oferowane przez sieć Mrówka to wszystko, czego Ci potrzeba. Sieć istnieje na rynku od wielu lat i jest największą, najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dla domu i ogrodu. Firma ma więc długą i dumną tradycję. Sklepy pod szyldem Mrówka znajdziesz w całej Polsce. Warto zapoznać się z szeroką gamą produktów, jakie oferuje Mrówka. Firma dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby klientów. Pomocna w tym jest także obsługa – pracownicy sieci Mrówka chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Można tu znaleźć wspaniałe inspiracje. Nie masz pomysłu, jakie rozwiązania będą najlepsze dla Twojego domu i ogrodu? Z siecią Mrówka wszystko stanie się proste, a prace przy posesji będą od teraz przyjemnością. Sprawdź to!