ProfiLab Expresstylko aktualne kupony, zniżki, promocje

ProfiLab ExpressProfiLab Express to największa sieć laboratoriów fotograficznych w Warszawie. Punkty ProfiLab Express znajdziemy w takich lokalizacjach, jak: Plac Mirowski 14, Puławska 3, Galeria Ursynów, Centrum Handlowe Wileńska, Centrum Handlowe Reduta, Centrum Handlowe Arkadia. W ProfiLab Express możemy liczyć na najlepsze zdjęcia. Jest to możliwe dzięki m.in. materiałom firmy Kodak i stałemu monitoringowi procesów fotochemicznych. ProfiLab Express wykonuje zdjęcia do dokumentów: dowodów osobistych, legitymacji, dyplomów, paszportów, wszystkich formatów wiz, praw jazdy. Po wykonaniu fotografii każdy ma możliwość obejrzenia całej sesji i wybrania najlepszego ujęcia. ProfiLab Express zapisuje zdjęcia na płycie CS, USB lub wysyła e-maila, co umożliwia w przyszłości zrobienie odbitek (nie ma wtedy konieczności realizowania kolejnej sesji). Poza tym można tu wywoływać negatywy, zrobić odbitki cyfrowe. Wszystkie wymienione usługi wykonywane są na najnowocześniejszych urządzeniach o wysokiej jakości i wydajności. Natomiast dla osób, które chcą decydować o ostatecznej formie swoich zdjęć, w ProfiLab Express istnieje możliwość bezpośredniej współpracy m.in. z profesjonalnym grafikiem. Oczywiście w ProfiLab Express mamy też opcję kupienia fotoupominków i asortymentu fotograficznego.

 

Warto wiedzieć, że w ProfiLab Express stosuje się najlepsze technologie. I tak na przykład odbitki cyfrowe wykonywane są na nowoczesnym urządzeniu, które naświetla zdjęcia na tradycyjnym srebrowym papierze fotograficznym. Zaawansowanie technologiczne pozwala też robić odbitki bezpośrednio z plików, jak również z negatywów i diapozytywów barwnych oraz czarno-białych.

 

ProfiLab Express – cennik, który pokochasz

 

W Profilab Express cennik zachęca do odwiedzin. Warto skusić się na kartę pre-paid. Ten, kto ją ma, może liczyć na jednakową cenę odbitki z negatywu, pliku i slajdu. Karta pre-paid ważna jest dwa lata od daty aktywacji. Poza tym, im większy wykupimy pakiet, tym niższą cenę odbitek otrzymamy. Ponadto każdy, kto płaci kartą pre-paid, nie dopłaca za opis zdjęć. W ProfiLab Express cennik pokazuje klarownie, ile kosztuje pakiet zdjęć. Cena różni się w zależności od wielkości fotografii. Pakiet 1000 zdjęć w najmniejszym formacie (10×15) kosztuje 750 zł. Natomiast pakiety zdjęć w większych formatach, czyli 13×18 i 15×21, to koszt odpowiednio 375 zł bądź 450 zł. W obu tych przypadkach mowa o 250 zdjęciach.

 

Profilab Express i szalone promocje

 

Szukasz prezentu dla ukochanej osoby? W ProfiLab Express promocje są bardzo pomysłowe. Można na przykład wręczyć bliskiej osobie kubek ze zdjęciem. Koszt to tylko 24,99 zł. Poza tym w ProfiLab Express cennik przewiduje za wywołanie zdjęć do dokumentów niską opłatę. A jeżeli będziemy potrzebowali drugiego kompletu fotek, zapłacimy jedynie 9,99 zł. Ponadto wszyscy fani zniżek mogą śledzić ogłaszane przez ProfiLab Express promocje za pomocą aplikacji goodie. Nie zawiodą się!

Strona internetowa Goodie wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.