ProfiLab Expresstylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

ProfiLab ExpressProfiLab Express to największa sieć laboratoriów fotograficznych w Warszawie. Punkty ProfiLab Express znajdziemy w takich lokalizacjach, jak: Plac Mirowski 14, Puławska 3, Galeria Ursynów, Centrum Handlowe Wileńska, Centrum Handlowe Reduta, Centrum Handlowe Arkadia. W ProfiLab Express możemy liczyć na najlepsze zdjęcia. Jest to możliwe dzięki m.in. materiałom firmy Kodak i stałemu monitoringowi procesów fotochemicznych. ProfiLab Express wykonuje zdjęcia do dokumentów: dowodów osobistych, legitymacji, dyplomów, paszportów, wszystkich formatów wiz, praw jazdy. Po wykonaniu fotografii każdy ma możliwość obejrzenia całej sesji i wybrania najlepszego ujęcia. ProfiLab Express zapisuje zdjęcia na płycie CS, USB lub wysyła e-maila, co umożliwia w przyszłości zrobienie odbitek (nie ma wtedy konieczności realizowania kolejnej sesji). Poza tym można tu wywoływać negatywy, zrobić odbitki cyfrowe. Wszystkie wymienione usługi wykonywane są na najnowocześniejszych urządzeniach o wysokiej jakości i wydajności. Natomiast dla osób, które chcą decydować o ostatecznej formie swoich zdjęć, w ProfiLab Express istnieje możliwość bezpośredniej współpracy m.in. z profesjonalnym grafikiem. Oczywiście w ProfiLab Express mamy też opcję kupienia fotoupominków i asortymentu fotograficznego.

 

Warto wiedzieć, że w ProfiLab Express stosuje się najlepsze technologie. I tak na przykład odbitki cyfrowe wykonywane są na nowoczesnym urządzeniu, które naświetla zdjęcia na tradycyjnym srebrowym papierze fotograficznym. Zaawansowanie technologiczne pozwala też robić odbitki bezpośrednio z plików, jak również z negatywów i diapozytywów barwnych oraz czarno-białych.

 

ProfiLab Express – cennik, który pokochasz

 

W Profilab Express cennik zachęca do odwiedzin. Warto skusić się na kartę pre-paid. Ten, kto ją ma, może liczyć na jednakową cenę odbitki z negatywu, pliku i slajdu. Karta pre-paid ważna jest dwa lata od daty aktywacji. Poza tym, im większy wykupimy pakiet, tym niższą cenę odbitek otrzymamy. Ponadto każdy, kto płaci kartą pre-paid, nie dopłaca za opis zdjęć. W ProfiLab Express cennik pokazuje klarownie, ile kosztuje pakiet zdjęć. Cena różni się w zależności od wielkości fotografii. Pakiet 1000 zdjęć w najmniejszym formacie (10×15) kosztuje 750 zł. Natomiast pakiety zdjęć w większych formatach, czyli 13×18 i 15×21, to koszt odpowiednio 375 zł bądź 450 zł. W obu tych przypadkach mowa o 250 zdjęciach.

 

Profilab Express i szalone promocje

 

Szukasz prezentu dla ukochanej osoby? W ProfiLab Express promocje są bardzo pomysłowe. Można na przykład wręczyć bliskiej osobie kubek ze zdjęciem. Koszt to tylko 24,99 zł. Poza tym w ProfiLab Express cennik przewiduje za wywołanie zdjęć do dokumentów niską opłatę. A jeżeli będziemy potrzebowali drugiego kompletu fotek, zapłacimy jedynie 9,99 zł. Ponadto wszyscy fani zniżek mogą śledzić ogłaszane przez ProfiLab Express promocje za pomocą aplikacji goodie. Nie zawiodą się!