Primo Pianotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Primo Piano

Przepraszamy. Primo Piano nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Cenisz sobie modę rodem ze światowych wybiegów? Jeśli tak, odwiedź koniecznie butik Primo Piano. Dlaczego? Oferta Primo Piano tworzona jest w oparciu o projekty wybitnych polskich i włoskich projektantów. Dlatego znajdziesz tu najlepsze w swojej klasie kreacje, które noszą światowe gwiazdy. Od momentu otwarcia Primo Piano jest symbolem luksusu i elegancji na światowym poziomie.

Butik Primo Piano – co ma do zaoferowana?Primo Piano proponuje luksusowe kreacje, sukienki, płaszcze, a także bardzo szeroki wybór odpowiednich do nich dodatków takich, jak: torebki, rękawiczki, czapki, szale i biżuteria. Znajdziesz w Primo Piano limitowane kolekcje włoskie – Kontatto, Northland, Please, Imperial, Rinascimento, Space, a także kolekcje od polskich projektantek – Kasi Zapały, Kasi Tomaszewskiej, Oliolo i innych. Ponadto butik Primo Piano to miejsce, w którym znajdziesz 9 Fashion – specjalną kolekcję dla kobiet w ciąży, a także wyroby autorskie Marceli Rochowiak „Iconik” Hand made. To unikatowa biżuteria, która będzie dodatkiem do każdej kreacji. Primo Piano to także pomoc w stworzeniu swojego własnego, unikatowego stylu – po uprzednim umówieniu terminu możesz skonsultować się ze stylistką na miejscu. Dzięki temu wszystkie elementy Twojej kreacji zostaną dobrane ze znawstwem, stylem i zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Jest to jeden z powodów, dla których Primo Piano potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających i wybrednych klientek.

Primo Piano promocje – czyli moda światowej klasy za mniejW butiku Primo Piano zawsze można dostać coś w obniżonej cenie. Bardzo często są tu rabaty i różnego rodzaju atrakcyjne promocje. Stałe klientki mogą liczyć na programy współpracy rabatowej. Dlatego, jeśli masz zamiar odwiedzić butik Primo Piano i dokonać tam zakupów, warto wiedzieć, na czym możesz zaoszczędzić, a w tym celu nie musisz odwiedzać w Centrum Handlowego Blue City. Wystarczy Ci prosta w obsłudze aplikacja – goodie. Jakie są jej zalety?

Goodie – oszczędność zawsze w modzieZacznijmy od tego, że aplikacja goodie jest całkowicie darmowa. Możesz ją zainstalować na swoim smartfonie w każdej chwili. Następnie nastaw lokalizację na Warszawę. Jeśli zostaną ogłoszone w Primo Piano promocje, otrzymasz o tym powiadomienie. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy odwiedzić butik i kupić taniej światowej klasy kreacje i dodatki. Możesz także w każdej chwili sprawdzić, czy nie ma jakiś okazji zakupowych, wpisując do wbudowanej wyszukiwarki nazwę butiku, czyli Primo Piano. Jeśli są w nim akurat ciekawe propozycje, zostaną Ci pokazane. Dzięki goodie zawsze wiesz, kiedy odwiedzić nie tylko Primo Piano, ale również sklepy innych, znanych marek oraz restauracji. Przekonaj się o możliwościach tej aplikacji. Pobierz ją już dzisiaj i przetestuj!