Polomarkettylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Polomarket

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2018-07-18 do 2018-07-24
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiSklep z wieloletnią tradycją, który zyskał zaufanie i uznanie klientów w całym kraju. Pierwsze 27 sklepów powstało w 1997 roku, obecnie jest ich ponad 280, rozmieszczonych w większych i mniejszych miastach Polski. POLOmarket to sklep zbudowany wyłącznie na polskim kapitale, promujący rodzime i lokalne produkty.
Sieć gwarantuje znany układ sklepów, dzięki któremu zakupy są o wiele wygodniejsze. Oferta POLOmarketu jest bardzo szeroka i stara się odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów. Zakupy w tym sklepie są także przyjazne dla kieszeni, zwłaszcza, że w POLOmarkecie promocje bardzo często obejmują standardowe produkty codziennego użytku. Dowiesz się o nich z odpowiedniej gazetki promocyjnej.

POLOmarket – gazetka promocyjnaPOLOmarket gazetka promocyjna jest wydawana co tydzień. Oferta jest ważna przez siedem dni i obejmuje produkty różnego rodzaju. POLOmarketowe promocje są idealne dla rodzin, ponieważ dotyczą najczęściej codziennych produktów spożywczych, jak sery, mleko, dżemy, jogurty, kasze czy makarony. W wydawanych przez POLOmarket gazetkach możesz także znaleźć szeroki wybór mięs i wędlin w wyjątkowych cenach.
POLOmarket gazetka to też informacje o przecenach chemii domowej. Możesz zapoznać się z nią na stronie goodie.pl lub w aplikacji mobilnej goodie. POLOmarketowe promocje dotyczą zwłaszcza płynów do prania czy środków czystości. To sprawia, że duże, rodzinne zakupy w tym sklepie gwarantują ogromne oszczędności w budżecie domowym.

POLOmarket – promocje i ofertaOferta sieci jest bardzo szeroka i obejmuje przede wszystkim produkty spożywcze, kosmetyki, chemię domową i podstawowe artykuły wyposażenia domu. Zróżnicowanie cen i ogromna liczba marek sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a wybór ułatwia POLOmarket gazetka promocyjna.
W POLOmarkecie promocje często dotyczą owoców i warzyw, które są zawsze świeże i w przeważającej części dostarczane do sklepów przez polskich rolników. Zdrowe i pełnowartościowe – POLOmarket jest wspaniałą alternatywą dla osiedlowych ryneczków. Co więcej, na terenie każdego sklepu znajdują się specjalne piece, w których jest wypiekane pieczywo. Wspaniały zapach świeżego chleba i zarumienione bułki przyciągają klientów. Dodatkową zaletą sklepu jest fakt, że wspomaga on lokalnych producentów. W sklepach możesz znaleźć swoje ulubione pieczywo z okolicznych piekarni.

POLOmarket – promocje na własne markiPOLOmarket zajmuje się także sprzedażą własnych marek. Dba o ich jakość, współpracując z najlepszymi producentami. Jednocześnie oferuje atrakcyjne ceny, co sprawia, że produkty wykonane dla POLOmarketu są ciekawszą alternatywą dla wielu innych marek.
Do najbardziej uznanych POLOmarketowych produktów należą pieluszki BoboBoom, seria czekolad i słodkości Choco Charlie, linia produktów do domu Marysia oraz nabiał i wyroby mleczne Mleczna Polana. Lista marek jest znacznie dłuższa, a wszystkie zasługują na uwagę ze względu na niewysoką cenę i wyjątkową jakość. W wydawanych przez POLOmarket gazetkach promocyjnych znajdziesz także informacje o przecenach tych produktów.
Zapraszamy na zakupy do POLOmarketu. Odwiedź też stronę goodie.pl, by być na bieżąco ze wszystkimi wydawanymi przez POLOmarket gazetkami. Sprawdź, co zawiera aktualna POLOmarket gazetka promocyjna.