Pod Telegrafemtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Pod Telegrafem

Przepraszamy. Pod Telegrafem nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.W 1990 r. została otwarta pierwsza piekarnia Pod Telegrafem. Nikt wówczas nie przypuszczał, że niewielka firma osiągnie tak spektakularny sukces. Okoliczne sklepy szybko doceniły oferowane pieczywo i coraz chętniej składały zamówienia. Wiele osób intrygowała sama nazwa – Pod Telegrafem. Otóż punkt, gdzie obecnie każdego dnia wypiekanych jest tysiące bułek, chlebów i wyrobów cukierniczych jest położony u podnóża góry Telegraf – a więc jak inaczej nazwać firmę, jak nie Pod Telegrafem? Z każdym rokiem przedsiębiorstwo Pod Telegrafem zwiększało swoją produkcję i poszerzało ofertę. Zaledwie kilka lat później firma zbudowała nowoczesny zakład i otworzyła pierwsze sklepy. Już w 2001 r. z powodzeniem funkcjonowały 33 punkty Pod Telegrafem, gdzie można było kupować firmowe wyroby piekarniczo-cukiernicze. Marka szybko stała się rozpoznawalna, dlatego firma postanowiła także otworzyć Kawiarnię Wiedeńską.

Piekarnia pod telegrafem – konsumenci ją pokochaliWysokiej jakości produkty, jakie oferuje marka Pod Telegrafem zyskały uznanie klientów i pozwoliły na dalszy rozwój. Dlatego po kilku latach piekarnia Pod Telegrafem zaplanowała podbój zagranicznych rynków. I odniosła kolejny sukces. Także zagraniczni smakosze wyrobów cukierniczych i pieczywa pokochali smak produktów oferowanych przez markę Pod Telegrafem. Dowodem na to są chociażby liczne nagrody i certyfikaty, jakie spółka otrzymała w ciągu ostatnich lat.

Mnóstwo słodkości dla każdego – tylko razem z firmą Pod TelegrafemPieczone przez Pod Telegrafem torty goszczą na urodzinach nie tylko tych małych, ale i dużych miłośników słodyczy. Są też ozdobą niejednego wesela, budząc podziw i uznanie wszystkich gości. Każdy kto widział stworzone przez Pod Telegrafem torty przyzna, iż są to istne arcydzieła, które aż żal pokroić. Niektóre do złudzenia przypominają bajkowe postacie czy produkty codziennego użytku. Można zamówić także miniaturkę boiska piłkarskiego dla fana piłki albo komputer dla miłośnika informatyki. Piekarnia Pod Telegrafem ma w swojej ofercie setki różnych wzorów tych wypieków, więc każdy może zamówić coś w swoim guście. Są też propozycje na komunie, chrzciny, a także wieczory panieńskie i kawalerskie. Marka Pod Telegrafem chętnie wsłuchuje się w głos klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, realizując nawet najbardziej wymyślne zamówienia.

Warto śledzić organizowane przez Pod Telegrafem promocjeDzięki stronie goodie.pl i aplikacji mobilnej goodie możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Znajdziesz tam najnowsze oferowane przez Pod Telegrafem promocje, dzięki czemu masz szansę kupić wyjątkowo pyszne produkty w doskonałych cenach. Jak wiadomo, klienci nie od dziś kochają połączenie smaku, jakości i niskiej ceny. Firma Pod Telegrafem o tym wie, dlatego zyskuje wciąż nowych miłośników swoich wyrobów i cały czas się z myślą o nich rozwija. Zainstaluj goodie, dodaj Pod Telegrafem do listy ulubionych i kupuj taniej!