PLL LOTtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

PLL LOTLOT linie lotnicze są polecane najnowocześniejszy przewoźnik łączący Europę Środkowo-Wschodnią z resztą świata, co jest zresztą zapisane w misji tej firmy. W DNA marki firma wpisała również: pozytywną energię, polską tradycję i gościnność oraz profesjonalizm. Za tym przewoźnikiem również przemawia 88 lat doświadczenia. LOT linie lotnicze chlubią się 5 milionami pasażerów na pokładach samolotów. Codziennie wykonuje przeciętnie 75 lotów do 60 miejsc na świecie, w tym że jest jedynym przewoźnikiem do takich miejsc jak: Nowy Jork, Chicago, Los Angeles, Newark, Toronto, Pekin, Tokio czy Seul. Oficjalna strona polskich linii lotniczych LOT to: http://www.lot.com/pl. Firma należy w 99,856 % do Skarbu Państwa, w 0,144% do TFS Silesia. Flota PLL LOT to 51 samolotów: 8 Boeingów 787 Dreamliner, 4 Boeingi 737-800 NG, 3 Boeingi 737-400, 6 Embraerów 195, 14 Embraerów 175, w tym dwa do dyspozycji polskiego rządu, 6 Embraerów 170 oraz 10 Bombardierów DHC-8Q400. Przewoźnik ten znajduje się również w dziesiątce najbardziej punktualnych na świecie linii lotniczych wg rankingu OAS.


LOT infolinia

LOT infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku i w niedzielę w godzinach: 04:30 – 21:00 oraz w sobotę: 6:30 – 21:00 pod telefonem: +48 22 577 77 55. Można również napisać e-maila: lot_info@lot.pl. Z przewoźnikiem można się również skontaktować poprzez formularz: http://corporate.lot.com/pl/pl/kontakt w kwestiach związanych przede wszystkim z problemami technicznymi, w sprawie reklamacji bagażowej, w sprawie reklamacji pasażerskiej i innych spostrzeżeń i uwag.


LOT bilety

Na stronie: http://m.lot.com/pl/pl/promocje można znaleźć aktualne LOT promocje na bilety oraz informacje o najnowszych połączeniach. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na akcję Szalona Środa. Odbywa się ona raz w tygodniu, właśnie w środę LOT bilety na niektóre loty są znacznie tańsze. Tańsze przeloty są także w ramach Premium Economy. W LOT bilety obecnie zaczynają się od 2345 zł w obie strony do Nowego Jorku, od 415 zł do Barcelony w obie strony czy od 4065 zł za obie strony do Toronto. Na stronie internetowej firmy LOT możesz również dokładnie zapoznać się z informacjami na temat: bagażu podręcznego, bagażu rejestrowanego, sprzętu, sportowego, broni, nadbagażu, problemów z bagażem, śledzenia bagażu oraz przedmiotów zabronionych i niebezpiecznych materiałów.


LOT promocje

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat przewoźnika LOT, pobierz aplikację goodie i otrzymuj wiadomości push na telefon z systemem Android i iOS. Jeśli często podróżujesz i często kupujesz w LOT bilety, warto również zapisać się na newsletter LOT, aby dowiadywać się nowych kierunkach i korzystać z wyjątkowych ofert cenowych.

Zatem marsz na pokład! Życzymy udanych podróży.