Do -51%

na zestawy Summer Mix od Burger King

Ważna do odwołania

Opis

Zestawy Summer Mix od Burger King. Nawet 51% taniej!

Zestaw Summer Mix – 29 zł
4 x grillowana na prawdziwym ogniu wołowina ze świeżymi warzywami, zamknięta w kompozycji klasycznego Whopper Jr. Do tego chrupiące, złociste frytki XXL (aż 220 gram!) oraz 2 napoje – Pepsi 0,5l oraz limitowany napój Lemon Lemon 0,5l. Idealne w pojedynkę na większy głód oraz do dzielenia

Zestaw Summer Mega Mix – 49 zł
Całej rodzinie burczy w brzuchu? Polecamy: Big King XXL, który kusi nie tylko rozmiarem, ale i królewskimi składnikami, Chicken Royal, a w nim roztopiony ser, sałata i kurczak w panierce oraz 2 Cheeseburger’y, które zadowolą każdego fana wołowiny i sera. Na dodatek frytki XXL (220 gram!), 2 razy chrupiące, cebulowe krążki (aż 18 sztuk) oraz 2 napoje – Pepsi 0,5l oraz limitowany napój Lemon Lemon 0,5l.

Zestaw Summer Party Mix – 65 zł
Zbliża się spotkanie z przyjaciółmi, a w lodówce pusto? Idealnie sprawdzi się wypasiony zestaw do dzielenia. Aż 6 burgerów – 2x Podwójny Cheeseburger, 2x Crispy Chicken, 2x Whopper Jr i do tego masa dodatków: chrupiące frytki XXL (220gram!), 4x chrupiące, cebulowe krążki (aż 36 sztuk) oraz 2x pikantne Chilli Cheese Nuggets. Na ugaszenie pragnienia 1x Pepsi 0,5l oraz 2x limitowany napój Lemon Lemon 0,5l. Nic, tylko się dzielić i jeść.


Listę obecnych restauracji znajdziecie tutaj.

Wszystkie okazje