Pierwsza Pizza Hut została otwarta w 1958 roku w Wichita, w stanie Kansas, w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza Pizza Hut została otwarta w Warszawie w 1992 roku w Hotelu Marriott. W Polsce działa  w tej chwili ponad 60 restauracji Pizza Hut, w Jeleniej Górze, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i innych, które cieszą się dużym zainteresowaniem.


Jakie jest menu?

W zależności od tego, czy zamawia się w dostawie, na wynos czy w restauracji, menu może się różnić. Niezależnie od tego – jest w czym wybierać. Do wyboru jest ciasto pan – specjał w restauracji – puszyste w środku, chrupiące na zewnątrz. Ciasto tradycyjne jest formowane ręcznie jak prawdziwe ciasto domowe, ciasto tradycyjne jest wypełnione serem na brzegach. Do wyboru jest aż 7 rodzajów sosów: ZIOŁOWO-POMIDOROWY, CZOSNKOWY, PIKANTNY POMIDOROWY, BBQ, SŁODKIE CHILI, MIODOWO-MUSZTARDOWY, SUNNY MANGO JALAPEÑO. W ofercie restauracji znajdują się również: przystawki, sałatki, makarony, pizza Tuscani, dla dzieci, napoje, alkohol, desery (ciastko tiramisu, owoce pod kruszonką, lava cake, hot chocolate cookie). Pysznie prezentują się też makarony, do wyboru: penne, tagliatelle, spaghetti i farfalle z przepysznymi, aromatycznymi sosami: pomidorowe, bolońskie, beszamelowe, pesto oraz funghi.

Na stronie internetowej marki znajduje się wykaz alergenów. Na stronie https://pizzahut.pl/menu/preview/delivery#category/meal_deals można znaleźć informacje, ile kosztuje menu w dostawie. Restauracja przygotowała specjalne zniżki. Na przykład: Wielka Uczta – zamów dwie dowolne duże pizze, rollsy lub pieczywo czosnkowe oraz zestaw 3 sosów, a pepsi 1 litr dostaniesz w prezencie. W Warszawie Pizza Hut prowadzi 20 restauracji na przykład w Blue City, Sadyba Best Mall, Express Targówek.

Restauracja organizuje prawdziwy Festiwal Pizzy. W tym roku wszystko kosztowało 26, 95 zł. Wiele z dań i zestawów można kupić w licznych promocjach. Informacje o zeszłym i przyszłym evencie można znaleźć na stronie: festiwalpizzy.pl/ oraz na facebook.


Moja Pizza Hut – promocje

Moja Pizza Hut to program lojalnościowy, prawdziwa oferta specjalna dla prawdziwych smakoszy, którzy lubią oszczędzać. Kartę należy odebrać od kelnera i się zarejestrować. Za każde zamówienie otrzymuje się punkty. W tym podwójne punkty można otrzymać za odwiedziny restauracji do godz. 14, od piątku do niedzieli. Za punkty można odebrać: pieczywo czosnkowe z serem (50 pkt.), małą pizza (150 pkt.), średnia pizza (270 pkt.), duża pizza (380 pkt.), dowolne rollsy (150 pkt.), dolewka dla jednej osoby (150 pkt.), dowolna sałatka talerzowa ( 240 pkt.), lasagne rolls (250 pkt.), pizza hut party (3500 pkt.).

Jeśli lubisz dania tej restauracji, pobierz aplikację goodie i otrzymuj wiadomości push o najlepszych ofertach, niezależnie czy jesz w Pizza Hut Warszawa czy w innym mieście.