Fit

nowości na wiosnę

Ważna do odwołania

Opis

Pizza razowa - bianco-verde - cena: mała 27,90 zł, średnia 37,90 zł.
Ciasto razowe, pesto z rukoli, ser kozi, gruszka, świeży szpinak, prażona dynia i słonecznik. 

Smoothie 
300 ml - cena: 12 zł.

Sałatka Vitalita 310 g -  cena: 23,90 zł.
Mieszanka sałat i szpinaku, szynka dojrzewająca, kozi ser, gruszka, pomidorki cherry, prażony słonecznik i pestki dyni, krem balsamiczny oraz sos ze świeżej bazylii, oliwy z oliwek, miodu i soku z cytryny.

Gdzie

Wszystkie okazje

Bądź fit na wiosnę! Zasmakuj się w Fit nowościach na wiosnę w doskonałej Pizza Dominium. Ceny są jak zwykle promocyjne.

 

Fit pizza w Pizza Dominium

 

Pizza razowa – bianco-verde to lekkie, zdrowe ciasto razowe, z pesto z rukoli, serem kozim, gruszką, świeżym szpinakiem, prażoną dynią i słonecznikiem. Brzmi pysznie, a smakuje jeszcze lepiej! Mała pizza jest w cenie 27,90 zł, a średnia kosztuje 37,90 zł. Polecamy również sałatkę Vitalita. To mieszanka sałat i szpinaku, w jej skład wchodzi również: szynka dojrzewająca, kozi ser, gruszka, pomidorki cherry, prażony słonecznik i pestki dyni, krem balsamiczny oraz sos ze świeżej bazylii, oliwy z oliwek, miodu i soku z cytryny. Sałatka Vitalita to 310 g w cenie 23,90 zł. Zasmakuj również w smoothie. WITALNOŚĆ to połączenie brzoskwini, marakui i mango. ORZEŹWIENIE ma w składzie melona, mango i truskawkę. ENERGIA to mix jeżyny, truskawki i jagody, a w szklance pt. DETOX znajdziesz: szpinak, brokuł, seler, banan i ananas. Duża szklanka, czyli 300 ml kosztuje 12 zł.

 

Rabaty w Pizza Dominium

 

Fit nowości na wiosnę w Pizza Dominum z wykorzystaniem rabatu możecie zjeść m.in. w Centrum Handlowym Arkadia, jeśli tylko posiadacie kartę lojalnościową Arkadii. Przypominamy, że możecie ją założyć w aplikacji goodie. Dzięki temu zawsze będziecie mieć ją przy sobie w telefonie i będziecie jeść w cenie z rabatem, czyli taniej.