Piotr i Pawełtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Piotr i Paweł

Przepraszamy. Piotr i Paweł nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Supermarket Piotr i Paweł to polska marka obecna na polskim rynku od początku lat 90. Przedsiębiorstwo rodzinne z tradycjami na przestrzeni lat, stało się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc przez Polaków. To sklepy, które docenisz za świeżość produktów, ich bogaty wybór, estetyczną ekspozycję i przede wszystkim atrakcyjne ceny. Tym ostatnim towarzyszą częste promocje od Piotr i Paweł, które możesz śledzić na bieżąco. Gazetka, którą regularnie prezentujemy na platformie goodies prezentuje asortyment firmy Piotr i Paweł objęty tymczasową lub stałą promocją. To właśnie promocje są szczególnie istotną pozycją w miesięcznym budżecie każdego, kto chce odżywiać się zdrowo i ekonomicznie rozplanowywać swoje wydatki. Świeże owoce, wartościowe warzywa, mięsa oraz ryby od zaufanych dostawców oraz chemia i artykuły gospodarstwa domowego to część oferty supermarketów Piotr i Paweł. Doskonale zaopatrzone sklepy, ulokowane w miejscach dobrze oznakowanych i dostępnych dla wszystkich, są synonimem polskiej jakości na rynku spożywczym i przemysłowym. Sklepy Piotr i Paweł to także alternatywa dla osób wspierających rodzime biznesy oraz gospodarkę.

Gazetka supermarketu Piotr i Paweł zawiera ofertę skomponowaną z różnych artykułów, niezbędnych w przyrządzaniu codziennych posiłków dla rodziny. Oprócz produktów całorocznych występują tu także oferty okazjonalne, związane ze świętami czy aktualnymi porami roku. Obfitują one w rozmaite propozycje dla estetów smaku i designu w domu. Promocje, którymi są objęte pozwalają cieszyć się z wygodnym zakupów online lub tradycyjnych stacjonarnych w sklepach Piotr i Paweł.


Piotr i Paweł – wysoka jakość w polskim wydaniu

Piotr i Paweł to moc polskiej marki, od lat obecnej w świadomości konsumentów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma rozbudowuje asortyment i wprowadza akcje lojalnościowe dla stałych klientów. Zniżki, promocje, karty rabatowe, gazetka z okazjami, a także nowoczesna platforma zakupowa online, to odpowiedzi na potrzeby zabieganych osób, które cenią swój budżet oraz czas wolny. Zakupy online są bowiem świetną alternatywą dla tych tradycyjnych, ograniczają czas potrzebny na dojazd do sklepu i powrót do domu. Możesz zrobić je, kiedy tylko chcesz, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a ich kwota minimalna to zaledwie 1zł. Ciesz się możliwością skorzystania z bezpłatnej dostawy kurierów Piotr i Paweł, którzy do Twojego domu mogą dostarczyć produkty z kategorii, takich jak: artykuły spożywcze, pieczywo, wyroby cukiernicze, warzywa i owoce, mięso i wędliny, ryby, artykuły dla dzieci, napoje, zdrowa żywność. Asortyment supermarketu Piotr i Paweł to nie tylko artykuły pochodzące od najpopularniejszych producentów, to również wysokiej jakości marka własna sklepu – smaczna, tania i wyjątkowa.

Jeśli masz pomysł na smaczny posiłek, czas zrealizować plan z supermarketem Piotr i Paweł. Pamiętaj, że gazetka z promocjami to także świetna okazja do zainspirowania się i stworzenia smacznego, różnorodnego menu na każdy dzień tygodnia.