Pinkotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

PinkoPinko to luksus, elegancja i oryginalność. Tę słynną włoską markę o globalnym dziś zasięgu w 1980 r. założył Pietro Negra. Pierwsze salony Pinko powstawały właśnie we Włoszech, ale w miarę upływu lat proponowane przez markę ekskluzywne ubrania i akcesoria poznał cały świat – i zachwycił się nimi! Nic dziwnego. Wystarczy spojrzeć na tworzone przez projektantów Pinko sukienki – w takim ubraniu każda kobieta poczuje się wyjątkowo. To właśnie do pań kierowane są produkty tej włoskiej marki. Jaka jest kobieta Pinko? To postać wyjątkowa, ceniąca sobie oryginalne, nietuzinkowe rozwiązania. Przede wszystkim jest jednak odważna i nie boi się wyrażać siebie. W kompletowaniu wspaniałej garderoby pomagają organizowane przez Pinko promocje. Można je śledzić z pomocą aplikacji goodie – wystarczy ją zainstalować i dodać Pinko do listy ulubionych marek, aby otrzymywać powiadomienia o cenowych okazjach.


Sprawdź proponowane przez Pinko buty

Marka rozwija się bardzo dynamicznie i jest promowana przez największe gwiazdy. W naszym kraju ambasadorką Pinko była słynąca z doskonałego stylu aktorka Katarzyna Zielińska. W kolekcjach Pinko króluje różnorodność, bo przecież najważniejsza jest zabawa modą, prawda? Widać to chociażby, gdy spojrzymy na tworzone przez Pinko buty. To synonim włoskiej jakości i oryginalnego designu. Choć w Polsce nie funkcjonuje żaden stacjonarny Pinko sklep, nie oznacza to, że pasjonatki doskonałego stylu nie mogą zaopatrzyć się w ubrania i akcesoria tej marki. W sieci z łatwością znajdziemy m.in. oferowane przez Pinko sukienki.


Pinko promocje

Pinko promocje mogą zawrócić w głowie paniom ceniącym sobie luksus i oryginalność. Nie da się przecież nie zwrócić uwagi na oferowane przez Pinko buty, które urzekają swoją niepowtarzalnością. W ofercie znajdziemy także to, co kobiety kochają najbardziej – Pinko torebki zachwycają.

Pikowane, błyszczące, gładkie, w modne florystyczne wzory czy w stylu rockowym – to właśnie dzięki Pinko torebki nie muszą być nudne! Oczywiście każda kobieta lubi łączyć przyjemne z pożytecznym, czyli np. kupowanie i oszczędzanie. Wiedzą o tym przedstawiciele włoskiej marki – wystarczy spojrzeć na oferowane przez Pinko promocje i wiadomo już, że luksus może być na wyciągnięcie ręki. Osoby interesujące się najnowszymi trendami oraz obniżkami wiedzą, że Pinko zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji, a nawet zostawia ją w tyle.


Wyraź siebie – wybierz Pinko

Pinko to propozycja dla kobiet, które nie lubią monotonii i wybierają elegancję oraz niebanalność. Odwiedzając sygnowany przez Pinko sklep, zakochać w jakości mogą się zarówno romantyczki, jak i twarde bizneswoman. To po prostu szyk, klasa i styl. Choć Pinko to synonim luksusu, zakup ubrań i akcesoriów może być tańszy, jeżeli weźmiemy pod uwagę proponowane przez Pinko promocje. Warto skorzystać z okazji.