Pepcotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Pepco

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2018-07-13 do 2018-07-26
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiSieć marketów odzieżowo-przemysłowych w Polsce, która została założona pod koniec 1999 roku jako część brytyjskiej firmy Brown&Jackson. Pierwsze czternaście sklepów otwarto w 2004 roku w takim miastach jak: Poznań, Gdańsk czy Bydgoszcz. Wtedy też Pepco stało się częścią południowoafrykańskiego holdingu inwestycyjnego Pepkor. W 2007 roku otwarto setny sklep marki, a już sześć lat później w Czechach i na Słowacji, następnie w Rumunii i na Węgrzech, w tym roku w Chorwacji i Słowenii. Pecpo oferuje odzież dla całej rodziny. Szczególnie popularna stała odzież dziecięca oraz artykuły dekoracyjne, dodatkowo firma oferuje produkty dla domu w najniższych i często promocyjnych cenach. Misją Pepco jest zapewnienie klientom najłatwiejszego dostępu do wszystkich produktów, których potrzebują: do dekoracji domu lub ubrania swojej rodziny czy dostarczenia radości dzieciom poprzez zakup zabawek. Firma ma ambicję stać się największą, najlepszą, a jednocześnie najtańszą marką dyskontów odzieżowo-przemysłowych w Europie. Obecnie europejska sieć zatrudnia 11 000 pracowników, wśród których ponad 450 pracuje w poznańskiej centrali, a 400 w dystrybucji. W gronie tych pracowników nadal można znaleźć ludzi, którzy pracują w firmie od 1999 roku, to dzięki nim w Pepco udaje się zachować rodzinną i otwartą atmosferę.

Oferty, promocje, gazetki

Oferty dyskantów Pepco są bardzo różnorodne, każdy znajdzie tu propozycję dla siebie: od ubrań dla kobiet, mężczyzn, dzieci po zabawki, artykuły sezonowe, kosmetyki czy akcesoria do domu. Aby ułatwić wybór potrzebnych produktów, możemy odwiedzić sklep internetowy, gdzie – dzięki wyszukiwarce – szybko znajdziemy interesujące nas ubrania czy akcesoria. Ze strony internetowej dowiemy się również o godzinach otwarcia najbliższego sklepu w Twojej okolicy, możemy odwiedzić wirtualny sklep, poznać usługi dostarczane przez Pepco na przykład takie jak: doładowania telefonu, doładowania służące do płatności w Internecie czy Tax Free, który służy do oszczędzania pieniędzy podczas zakupów, poprzez uzyskanie zwrotu podatku VAT w sieciach sklepów Pepco. Ponadto jest możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 30 dni od dnia zakupu. Co dwa tygodnie marka udostępnia także nowe gazetki z różnych kategorii takich jak na przykład: dla niej, dla niego, dla dzieci, artykuły sezonowe. Więc zawsze będziemy na bieżąco z promocjami i nowościami!


Tanie zakupy z goodie

Dzięki dyskontowi Pepco kupisz wszystkie potrzebne ubrania oraz akcesoria dla domu w niskich cenach o dobrej jakości. Dodatkowo jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami oraz okazjami, koniecznie powinieneś zainstalować naszą aplikację goodie, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o nowościach, promocjach, a dzięki naszym gazetkom szybko znajdziesz przedmioty, które Cię interesują. Wejdź na goodie.pl, obserwuj markę Pepco i nigdy nie przepłacaj!