Pelcowiznatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Pelcowizna

Przepraszamy. Pelcowizna nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.W dobie wciąż pojawiających się i znikających sklepów w pewnym sensie ewenementem są tradycyjne, polskie firmy, istniejące już od lat – takie jak Pelcowizna, o której więcej można się dowiedzieć, zaglądając na stronę pelcowizna.pl. Przedsiębiorstwo Handlowe Pelcowizna funkcjonowało bowiem na rynku jeszcze w latach 90., a obecnie Pelcowizna sklep to tak naprawdę aż 7 nowoczesnych Supersamów – lokalizacje obejmują Warszawę, Reszel oraz Kętrzyn.

Działalność biznesowa i charytatywnaJednym z powodów sukcesów firmy Pelcowizna jest troska o swoje otoczenie. Choć głównym trzonem firmy jest Pelcowizna sklep, to przedsiębiorstwo wspiera przy tym wiele różnych instytucji i osób. To dzięki firmie Pelcowizna na wsparcie mogą liczyć szkoły, przedszkola, domy dziecka. Pelcowizna wspiera też hospicjum oraz Klub Seniora i to nie tylko finansowo. Pelcowizna organizuje bowiem imprezy, a także liczne patronaty.

Gdzie nas spotkać?Każdy prowadzony przez firmę Pelcowizna sklep wzbudza duże zainteresowanie lokalnej społeczności. Dzieje się tak dzięki oferowaniu bardzo wysokiej jakości towaru, a przy tym w rozsądnej jego wycenie. Tak liczne, organizowane przez firmę Pelcowizna promocje warto obserwować wykorzystując aplikację mobilną goodie, oraz powiązaną z nią stronę goodie.pl – wystarczy dodać Pelcowizna sklep do listy ulubionych. Zapraszamy również na stronę internetową pelcowizna.pl, gdzie zawarte są informacje o adresach wszystkich naszych sklepów, a także szczegółowe dane kontaktowe do osób za nie odpowiedzialnych. Dzięki temu firma Pelcowizna jest w stanie bardzo szybko reagować na wszelkie informacje i uwagi od swoich klientów.

Nowoczesne usługiTo, że firma Pelcowizna istnieje od kilkudziesięciu lat nie oznacza, że obca jej jest nowoczesność. Wręcz przeciwnie – Pelcowizna wprowadziła innowacyjną możliwość telefonicznego zamawiania produktów ze swoich sklepów, a program ten wciąż się rozszerza. Tym samym, prowadzony przez firmę Pelcowizna sklep dostępny jest również dla tych klientów, którzy z jakiegoś powodu sklepu Pelcowizna nie mogą odwiedzać tak często, jakby tego chcieli. Usługa ta jest bardzo chwalona w szczególności przez osoby starsze, którym Pelcowizna ułatwia zakupy. Odwiedzając sklepy sieci Pelcowizna można też szybko, sprawnie i wyjątkowo tanio opłacić swoje rachunki – za różnorodne media, ubezpieczenia, raty i inne.

Oferta dla stałych klientówChoć oferowane przez firmę Pelcowizna promocje dostępne są generalnie dla wszystkich, to Pelcowizna szczególnie docenia stałych klientów. Specjalna karta stałego klienta Pelcowizna umożliwia zbieranie punktów za zakupy, które później można wymienić na bony towarowe do sklepów Pelcowizna – o wartości od 10 aż do 100 złotych każdy. Co ważne, na kartę nie trzeba długo czekać – aby przyłączyć się do programu firmy Pelcowizna, wystarczy pobrać ze strony internetowej pelcowizna.pl formularz, zostawić go u kasjera i od razu otrzymać kartę.