Pasibustylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Pasibus

Przepraszamy. Pasibus nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Pasibus to wyjątkowe miejsce, inspirowane street foodem – czyli ulicznym jedzeniem o charakterze socjalnym. Jak mówią twórcy tej marki, tu dzieje się magia. W zajezdni Pasibus przygotowywane są wszystkie wyroby firmy – mieli się tam mięso, przygotowuje się domowe sosy czy własnoręcznie wykonywane kulki serowe. W firmie Pasibus na pierwszym miejscu stawia się jakość. Ekipa dokłada wszelkich starań, żeby – niezależnie od lokalizacji i odległości – produkty były jak najlepsze. Sprawdź oferowany przez Pasibus dowóz i rozsmakuj się w doskonałej kuchni.

Załoga firmy codziennie kontroluje jakość i świeżość podawanych produktów. Atrakcyjną opcją jest także oferowana przez Pasibus dostawa. Jest oczywiście coś jeszcze, co uwielbiamy chyba wszyscy – zniżki. Proponowane przez Pasibus promocje zachwycą Cię, jeśli im na to pozwolisz. Jak trzymać rękę na pulsie? To proste. Odpowiedzią jest aplikacja mobilna goodie. Ściągnij goodie na swojego smartfona, dodaj Pasibus do ulubionych i ciesz się zniżkami. Oferowane przez Pasibus menu zachwyca – przekonaj się o tym koniecznie.

Sprawdź proponowane przez Pasibus menu

Popularną opcją jest proponowany przez Pasibus dowóz. Nic dziwnego – ekipa firmy codziennie dobiera najlepsze gatunkowo i najświeższe składniki, z których następnie tworzone są potrawy spod szyldu Pasibus. Tajemnica sukcesu firmy tkwi w smaku, a on nie jest i przecież nie może być przypadkowy. To absolutnie wyjątkowa kompozycja pasji do tworzenia i eksperymentowania. Śledź proponowane przez Pasibus promocje i przekonaj się o tym. Pierwsze posiłki z trucka spod szyldu Pasibus zostały wydane w roku 2013. Jest to więc firma z kilkuletnią tradycją. Warto dodać, że Pasibus był jednym z pierwszych food trucków serwujących uliczne jedzenie we Wrocławiu. Pasibus to ekipa odważna, która nie boi się wyzwań i nowatorskich pomysłów – i o to chodzi!

Oferowane przez Pasibus promocje to moc okazji

Proponowane przez Pasibus promocje kuszą. Nic dziwnego. Dzięki nim możesz zjeść wiele świetnych dań. Wśród nich są przede wszystkim pyszne burgery, ale także dodatki takie jak kulki serowe, nachosy czy frytki. I jak tu się oprzeć? Pasibus wie, jak rozpieścić podniebienia. Markę Pasibus znajdziesz między innymi w Gdańsku, Warszawie czy Lubinie. Proponowana przez Pasibus dostawa to świetne rozwiązanie. Pasibus to firma rozwijająca się, kreatywna i gotowa na wszelkie wyzwania – wszystko po to, by zaspokoić gusta smakoszy i zapewnić najlepsze jedzenie. Dodaj Pasibus do ulubionych w aplikacji goodie i śledź wszelkie rabaty. Jedz w Pasibus więcej za mniej! Wszyscy lubimy oszczędzać, a jeśli połączymy pyszne jedzenie z oszczędzaniem, będzie to połączenie idealne. A wszystko to możliwe jest właśnie z marką Pasibus. Przygotuj się na wspaniałe doznania kulinarne i profesjonalną obsługę – pracownicy Pasibus zrobią, co mogą, żebyś był zadowolony ze swojego zamówienia!