OSOVSKI

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 5%

OSOVSKI


Polska marka Osovski specjalizuje się w projektowaniu i szyciu koszul zarówno damskich, jak i męskich. Dla marki Osovski każdy klient jest wyjątkowy i dlatego powinien zostać potraktowany indywidualnie oraz z uwzględnieniem wszystkich swoich wymagań. Elementem wyróżniającym markę Osovski od innych jest to, że projektując każdą koszulę, wkładają w to tyle pasji tak, aby każdy kto ma przyjemność nosić te ubrania, miał poczucie tego, że jest wyjątkowy. Marka Osovski powstała w 2009 roku, kiedy to założyciel Krzysztof Osovski postanowił otworzyć sklep w Warszawie. Dzięki oryginalności swoich projektów, które wykonywane są z najlepszych gatunkowo materiałów, marka Osovski stała się rozpoznawalna w całej Polsce.

Przepis na koszulę składa się z projektu, tkaniny i wykonania. Osovski ma swoje autorskie projekty i tylko te wykorzystuje do produkcji i sprzedaży, a ponieważ forma koszuli ma kształt klasyczny, to każda z nich ma w sobie motywy nawiązujące do obowiązujących trendów modowych. Detale tworzą perfekcyjną całość, każdy starannie przeszyty szew, mankiet, czy guzik musi być dopracowany tak, aby mała drobnostka nie zakłóciła perfekcji całego elementu. Osovski, by udoskonalić swoje koszule nawiązał współpracę z Cotonificio Albini, który dostarcza mu najwyższej jakości materiały tak, aby każdy klient czuł się w swojej koszuli komfortowo, przyjemnie i żeby mógł ją użytkować przez długi czas.

 

 

Osovski koszule – poczuj się wyjątkowy

 

Osovski stara się bardzo profesjonalnie podchodzić do swoich klientów, do każdego z osobna, dlatego też jego wykwalifikowany personel dba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ponadto, jak widać na stronie internetowej, każdy może umówić się na indywidualne spotkanie, gdzie zostanie zaprojektowana koszula, jedyna, niepowtarzalna, wedle życzenia klienta. Osovski kieruje się w swojej pracy mottem „Personality needs no jacket” i chce w ten sposób pokazać, że Osovski koszule to nie tylko doskonały wygląd, bo każda z nich ma podkreśla także indywidualny charakter i osobowość klienta.

 

 

Osovski – zniżki potwierdzą Ci, że jesteś kimś ważnym

 

Każdy klient, dokonując zakupu, lubi wyjść nie tylko z zadowoleniem ze sklepu, z nowym nabytkiem, ale także z zaoszczędzonymi pieniędzmi w kieszeni, więc Osovski koszule są w promocyjnych cenach tak, aby sprawić przyjemność każdemu klientowi. Posiadacz koszuli będzie mógł poczuć się wyjątkowo, komfortowo, a do tego oryginalnie, ponieważ może zrealizować nawet swój własny projekt koszuli.

 

Osovski zniżki i akcje promocyjne organizuje regularnie, wiec wszyscy klienci mogą skorzystać z możliwości zakupu po atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz być na bieżąco i chcesz zawsze wiedzieć, kiedy Osovski koszule sprzedaje w niższych cenach, skorzystaj z darmowej aplikacji goodie. Jeśli zainstalujesz ją na swojego smarftona i dodasz do ulubionych Osovski koszule, to po ogłoszeniu każdej promocji, natychmiast otrzymasz powiadomienie. Miłych zakupów!