Osada Śnieżkatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Hotel

Przepraszamy. Osada Śnieżka nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Osada Śnieżka to więcej niż hotel w górskiej miejscowości. Ten zlokalizowany w Łomnicy górski ośrodek wypoczynkowy zapewnia relaks w luksusowych warunkach, z dala od najbardziej oblężonych miejscowości w Karkonoszach, ale jednocześnie bardzo blisko gór. Można tu dojechać główną drogą, biegnącą od Jeleniej Góry w stronę Karpacza. Sama Osada Śnieżka położona jest zaledwie 82 km od wrocławskiego lotniska.
Budynki wchodzące w skład ośrodka Osada Śnieżka zostały wzniesione stosunkowo niedawno, ponieważ w 2014 roku. W skład kompleksu wchodzą nie tylko z 71 pokoje i 272 apartamenty, lecz również kryty basen, kilka saun i dwie restauracje. Warto wiedzieć o tym, że aż 92% gości ceni sobie wysoki standard wypoczynku i daje ośrodkowi Osada Śnieżka opinie celujące po powrocie do domu.
Osada Śnieżka oferuje swoim gościom możliwość spędzenia wolnego czasu nie tylko w apartamentach i pokojach gościnnych wynajmowanych, lecz również we własnym mieszkaniu, ponieważ można tutaj zainwestować we własne cztery kąty. Ośrodkowi Osada Śnieżka ambasadoruje popularna sportsmenka – Maja Włoszczowska, która pochodzi właśnie z tych okolic.

Osada Śnieżka – oferty promocyjneJeśli chodzi o ośrodek Osada Śnieżka cennik dostępny jest na stronie internetowej. Jak każdy górski kurort, Osada Śnieżka zniżki swoim gościom oferuje regularnie. Warto w tym celu skorzystać z aplikacji goodie albo ze strony internetowej goodie.pl. Osada Śnieżka zniżki oferuje na cały pobyt w ośrodku, w tym także na wszelkiego rodzaju rozrywki. Ponieważ można na wielu stronach internetowych znaleźć na temat ośrodka Osada Śnieżka opinie korzystne, warto jak najszybciej dokonać rezerwacji przy dobrej ofercie. Promocje można śledzić na goodie. Dzięki temu nie trzeba odwiedzać każdej strony rezerwacyjnej, na jakiej dostępna jest oferta od hotelu Osada Śnieżka. Wyjątkiem jest sytuacja, w której chcemy przeczytać o ośrodku Osada Śnieżka opinie pozostawione przez gości.

Osada Śnieżka i jej bogata oferta wypoczynkowaOsada Śnieżka oferuje wypoczynek nie tylko w zimowej porze (wiele osób korzysta wówczas z jazdy na nartach po stoku), ale również latem. Najlepsze Osada Śnieżka opinie uzyskuje ze względu nowoczesne SPA czy kryty basen dostępny o każdej porze roku. Ponadto dzięki aż dwóm restauracjom na terenie kurortu oraz dostępnej latem chacie z grillem, goście nie muszą wyjeżdżać na kolację do innych miejsc.
Patrząc na to jaki posiada Osada Śnieżka cennik, można zobaczyć, że do wyboru są apartamenty typu Studio i Deluxe. Istnieje też opcja wynajęcia pokoju typu Standard. Osada Śnieżka oferuje pobyt dla całej rodziny, lecz również osoba podróżująca samodzielnie może znaleźć tu komfortowy pokój jednoosobowy. Pokoje i apartamenty w Osada Śnieżka posiadają bezpłatnie Wi-Fi, a w łazienkach dostępny jest zestaw kosmetyków i suszarka do włosów. Jeśli telewizor nie znajduje się w danym pokoju, Osada Śnieżka daje także możliwość skorzystania z centrum rozrywki.