Ortogenictylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Salon medyczny

Przepraszamy. Ortogenic nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Ortogenic to raj dla Twoich stóp. Znajdziesz tu wybitnych fachowców, którzy pomogą Ci się pozbyć wielu różnych dolegliwości. Masz problem ze swoimi stopami? Wydajesz mnóstwo pieniędzy na leczenie, które nie przynosi żadnych efektów? Odwiedź Ortogenic Wrocław. Specjaliści z różnych dziedzin chętnie Ci pomogą.

Ortogenic Wrocław – fachowa pomoc

 W Ortogenic można skorzystać z pomocy ortopodologa, podologa, fizjoterapeuty i dietetyka. Pierwszy z nich zajmuje się m.in. badaniem stóp. Ortopodolog zaprojektuje też w razie konieczności indywidualne wkładki ortopedyczne. W Ortogenic przyjmuje ceniony specjalista oferujący m.in. fachową rehabilitację. W przypadku podologa, to w Ortogenic można skorzystać z pomocy Ewy Prusek, która jak sama o sobie mówi: „każdego postawi na nogi”. Jej metody są bardzo skuteczne. Tłumaczy swoim pacjentom, że kluczem do sukcesu jest także pielęgnacja domowa. Pacjent korzystający z usług Ortogenic Wrocław zawsze może liczyć na prawidłowo postawioną diagnozę, co jest niezwykle ważne dla całego procesu leczenia. Także fizjoterapeuta przyjmujący w Ortogenic to fachowiec z doświadczeniem i certyfikatami potwierdzającymi jego kompetencje.

Wiele osób myśli, że dieta ma wpływ jedynie na naszą wagę – otóż nic bardziej mylnego. Dietetyk, który przyjmuje pacjentów w Ortogenic Wrocław wyjaśnia, że to co jemy może wpływać na funkcjonowanie całego organizmu – nawet stóp. To cenna informacja, o której często zapominamy.

Ortogenic – mnóstwo badań w jednym miejscu

Ortogenic oferuje swoim pacjentom wiele badań, przez co nie muszą oni odwiedzać wielu różnych przychodni. To duża oszczędność czasu i pieniędzy. Szczególnie, że często są organizowane w Ortogenic promocje. Wtedy specjalistyczne badania można wykonać za naprawdę niewielkie pieniądze. Osoby chcące śledzić oferowane w Ortogenic promocje na bieżąco powinny skorzystać z aplikacji mobilnej goodie. Wystarczy chwila na jej pobranie na swój telefon, a następnie dodanie Ortogenic do listy ulubionych miejsc i już więcej nie musimy się martwić, że jakaś zniżka nam umknie.

W Ortogenic możemy wyleczyć grzybicę stóp i paznokci, pękające pięty, dokonać rekonstrukcji płytki paznokciowej, pozbyć się wrastających paznokci, usunąć odciski, brodawki wirusowe i nagniotki. W ofercie Ortogenic znajdziemy też podstawowy zabieg podologiczny, czyli tzw. pedicure podologiczny. W klinice możemy też zamówić odpowiednie wkładki i buty ortopedyczne dla dzieci i dorosłych. Chętni mogą również skorzystać z terapii manualnej, masażu czy metody kinseiology taping. Ortogenic zaprasza pacjentów na pomiar i analizę składu ciała oraz dietę odkwaszającą.

Niewątpliwym plusem Ortogenic jest również to, że można umówić się do wszystkich specjalistów za pośrednictwem strony internetowej. Wszystko szybko i sprawnie – bez wychodzenia z domu czy stania w długich kolejkach. Na stronie znajdziemy także szczegółowe opisy oferowanych zabiegów oraz ich ceny.