ORLENtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

ORLENOrlen jest polskim koncernem paliwowo-energetycznym oraz liderem wśród firm petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Tworząc nazwę firmy chciano wyrazić jakość, siłę, moc i energię. To cechy, które charakteryzują producenta z branży paliwowej skupionego na kliencie, ekologii ale i technologii – i tak powstała nazwa Orlen. Firma powstała 7 września 1999 roku. Obecnie zatrudnia 20 000 pracowników w Polsce, Czechach, na Litwie oraz w Niemczech. Dodatkowo stacje Orlen w Czechach utrzymują pozycję lidera pod względem liczby placówek – na koniec 2015 roku spółka zarządzała 339 stacjami.

 

Club Vitay

Na stronie internetowej www.vitay.pl możesz dowiedzieć się o najnowszych ofertach dostępnych za zbieranie punktów w jednym z programów lojalnościowych, sprawdzić co oferuje najnowsza promocja Orlen, zapoznać się z propozycjami specjalnymi lub odwiedzić strefę korzyści płynących z posiadania karty lub aplikacji. Dzięki programowi Orlen Vitay możesz kolekcjonować punkty i odbierać prezenty lub rabaty w wybrany sposób i w dowolnym momencie. Za zgromadzone na stacjach Orlen punkty dostaniesz zniżkę na paliwo, darmową kawę, hot dogi oraz zabawki dla dzieci i akcesoria samochodowe. Dodatkowo podczas każdej wizyty na stacji z logo Orlen Vitay złożysz zamówienie na wybrane w katalogu prezenty, które kurier przywiezie pod wskazany adres. Możesz tego również dokonać poprzez stronę internetową. Istnieje możliwość, by dopłacić złotówkami za prezenty, dzięki czemu już 1000 punktów wystarczy, aby otrzymywać wartościowy podarunek.

Punkty zbierasz odwiedzając stacje Orlen oznaczone logo Vitay i dokonując zakupów za minimum 1zł. Jeżeli nie posiadasz karty, możesz w łatwy sposób założyć konto na stronie internetowej i otrzymać kartę wirtualną lub odebrać ją od pracownika stacji. Już na początku otrzymasz aż 200 punktów powitalnych. Dodatkowymi programami lojalnościowymi, dzięki którym gromadzisz proponowane przez Orlen punkty, są Klub Verva oraz Program Super Vitay. Pierwsza opcja skierowana jest do osób, które doceniają jakość i dynamiczny charakter paliw Orlen – aby zostać członkiem klubu wystarczy w ciągu 3 kolejnych miesięcy zatankować co najmniej 30 litrów paliwa Verva Orlen. Druga promocja Orlen została stworzona dla najwierniejszych klientów, przedkładających atrakcyjne ceny paliw Orlen nad ofertę konkurencji, którzy w ciągu kolejnych 6 miesięcy zbiorą 9 000 punktów.

 

Orlen i goodie

Dzięki stacji paliw Orlen Vitay zatankujesz samochód, a mając programy lojalnościowe, zrobisz to taniej i dodatkowo zyskasz punkty, które wymienisz na wspaniałe prezenty. Oprócz tego jeżeli chcesz być na bieżąco z okazjami i nowymi ofertami, zainstaluj naszą aplikację goodie lub odwiedź stronę internetową www.goodie.pl. Tu znajdziesz wszystkie informacje o nowościach i promocjach na ceny paliw Orlen, które obowiązują na stacjach koncernu, a dzięki włączonym powiadomieniom i zaznaczeniu marki Orlen Vitay w obserwowanych, twojej uwadze nie umknie żadna okazja! Aplikacja goodie jest dostępna na telefony z systemem iOS lub Android.