Logo ORLEN
Ulubione

Strefa korzyści w programie VITAY

Ważna do odwołania

Opis

W strefie korzyści w programie VITAY włączając wszystkie z opcji Strefa Korzyści otrzymasz łącznie 1000 pkt.
*Punty za włączenie opcji można otrzymać tylko przy pierwszym jej włączeniu.
Aby otrzymać punkty VITAY za wyrażenie zgód musisz najpierw otrzymać punkty VITAY za transakcję na stacji paliw ORLEN lub za zakupy u e-Partnerów.

Wszystkie okazje

Tankujesz na stacji Orlen? Interesują Cię specjalne zniżki i promocje? Proponujemy zapoznanie z się z bardzo atrakcyjną promocją Orlen VITAY. Dzięki tej promocji możesz kolekcjonować punkty, za które możesz dostać prezenty i rabaty. W ten prosty sposób możesz otrzymać: zniżkę na paliwo, bezpłatną wyjątkowo pyszną kawą, zabawki dla dzieci lub akcesoria samochodowe. Proste zasady, bogate zestawy interesujących nagród, łatwość zbierania punktów i dostępność – tym chwali się program VITAY. Jego partnerami są na przykład marki DAJAR oraz aplikacja YANOSIK.


Orlen Strefa Korzyści w programie VITAY

Już teraz skorzystaj z najnowszej promocji w programie VITAY – Orlen Strefa Korzyści w programie VITAY, która jest dostępna do odwołania. W strefie korzyści w programie VITAY – włączając wszystkie z opcji Strefa Korzyści – otrzymasz łącznie 1000 pkt. Punty za włączenie opcji można otrzymać tylko przy pierwszym jej włączeniu. Aby otrzymać punkty VITAY za wyrażenie zgód, musisz najpierw otrzymać punkty VITAY za transakcję na stacji paliw ORLEN lub za zakupy u e-Partnerów. Program VITAY to nie jedyna promocja na stacjach Orlen. Marka przygotowała również program rabatowy o nazwie Karta Super Vitay oraz Klub VERVA VITAY.


Bądź w kontakcie ze zniżkami!

Jeśli chcesz dowiadywać się o specjalnych promocjach na stacjach Orlen, zachęcamy do pobrania aplikacji goodie z Google Play lub App Store. Z naszą aplikacją pierwszy dowiesz się, jak taniej tankować, jak zapłacić mniej za paliwo. Z goodie nie pominie Cię żadna atrakcyjna oferta i zniżka! Z nami sprawdzisz, jak zdobywać dodatkowe punkty. Poinformujemy Cię, jakie są najnowsze oferty dostępne za zbieranie punktów w programie lojalnościowym VITAY. Zapoznamy Cię również z propozycjami specjalnymi, które są dostępne na stacjach Orlenu.

Szerokiej drogi!