Oriflametylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

OriflameFirma kosmetyczna Oriflame została założona już ponad 45 lat temu w Szwecji, przez dwóch braci. Obecnie sprzedażą bezpośrednią Oriflame zajmuje się 3,6 mln konsultantów w 60 krajach na świecie.
Firma zatrudnia około 7,5 tys. pracowników, ponad 100 naukowców w Centrum Naukowym w Dublinie, posiada 5 fabryk zlokalizowanych na świecie: w Polsce, Szwecji, Chinach, Rosji i w Indiach.
Katalog Oriflame to portfolio około 1000 naturalnych i innowacyjnych szwedzkich kosmetyków, a wśród nich m.in.: kremy, mydła, żele, szampony, balsamy, maseczki, produkty do makijażu, akcesoria oraz perfumy Oriflame. Dodatkowo, tym co wyróżnia Oriflame na tle innych firm kosmetycznych, jest oferta produktów Wellness – koktajle i batony proteinowe, suplementy diety. Dla osób dbających nie tylko o dobrą kondycję skóry, ale także odżywiających się zdrowo i prowadzących zdrowy styl życia.

Oriflame katalog – sprzedaż bezpośredniaSkąd taka wysoka jakość kosmetyków w przystępnych cenach? Wszystko to dzięki sprzedaży bezpośredniej produktów marki Oriflame przez konsultantów, motywacyjny system premiowania sprzedaży, możliwości budowania zespołu oraz dotarcia do jak największej liczby klientów, a także brak powierzchni sklepowych do opłacenia i magazynów do utrzymania.
Kluczowe wartości marki Oriflame to: bycie razem, duch i pasja. Markę tworzą ludzie, bez których Oriflame nie odniosłoby tak ogromnych sukcesów. Dzięki podejściu, że razem można o wiele więcej, motywacja każdego z pracowników sukcesywnie rośnie. Konsultanci Oriflame to ludzie, dla których ważny jest rozwój i nauka. Liczne szkolenia z nowych produktów kosmetycznych dostępnych w katalogu to gwarancja fachowego doradztwa oraz wysokiej jakości obsługi każdego z klientów przez konsultanta Oriflame.
Katalog Oriflame jest aktualnie dostępny w 40 językach świata oraz bezpośrednio dla każdego, na stronie internetowej marki pod adresem: https://pl.oriflame.com/

Oriflame – promocjeNajpopularniejsze produkty marki Oriflame, znane chyba większości kobiet, to krem uniwersalny Tender Care z naturalnym woskiem pszczelim i witaminą E, przydatny szczególnie zimą oraz Oriflame perfumy, równie intensywne i długotrwałe, jak te z najdroższych drogerii.
Każdy katalog Oriflame to nowe promocje na kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, na produkty do makijażu oraz perfumy Oriflame i wody toaletowe.
Aby być na bieżąco z promocjami i kupować kultowe produkty marki w korzystnych cenach, warto raz w miesiącu zapoznać się z najnowszym katalogiem Oriflame. Aktualne promocje Oriflame znajdziesz w aplikacji goodie.
Jeszcze większe okazje cenowe czekają na osoby zarejestrowane jako konsultant. Są to specjalne oferty dedykowane tym, którzy robiąc zakupy w Oriflame otrzymują punkty za każdy zamówiony produkt, a za określoną ich ilość mogą wybrać sobie nagrodę z puli na dany katalog Oriflame. Aby z tego skorzystać, wystarczy zapisać się w bazie konsultantów na stronie internetowej Oriflame.