Orientanatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

ORIENTANA

Przepraszamy. Orientana nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Orientana to wbrew pozorom polska marka kosmetyków naturalnych. Kosmetyki Orientana tworzone są na bazie wyciągów z roślin azjatyckich, w oparciu o wiedzę wyniesioną z kultury tego kontynentu. Cechą charakterystyczną marki Orientana jest nieużywanie w kosmetykach substancji agresywnych chemicznie czy też substancji niedozwolonych. Marka Orientana także nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach. Jednocześnie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty zapewniające, że każdy Orientana krem czy inny produkt marki jest bezpieczny w stosowaniu.
Twórczynią i właścicielką marki Orientana jest Anna Wasilewska. Jej celem jest stworzenie najlepszej kosmetycznej marki stosującej tylko naturalne składniki oparte na wyciągach z roślin azjatyckich. Kosmetyki Orientana bazują na oryginalnych dalekowschodnich formułach kosmetycznych. Orientana krem ze śluzem ślimaka czy inne popularne produkty tej marki, jak henna Orientana, powstają w dwóch fabrykach: w Tajwanie i w Indiach, a zatem proces tworzenia gwarantuje, że produkty wykonywane są z oryginalnych, uprawianych w Azji roślin. Dlatego można mieć pewność, że Orientana kosmetyki ma najwyższej jakości i z najlepszych składników.

Oferta promocyjna – OrientanaMarka Orientana jest dostępna w wielu aptekach stacjonarnych, drogeriach czy sklepach z kosmetykami naturalnymi i zdrową żywnością. Jednakże kosmetyki marki Orientana można znaleźć też w ofercie sklepów internetowych. Oznacza to, że nieustannie mogą pojawiać się zniżki, kupony rabatowe czy oferty promocyjne. Z powodu bardzo dobrej dostępności kosmetyków Orientana, na promocje można trafić w wielu sklepach online czy punktach stacjonarnych jednocześnie. Aby nie zgubić się w gąszczu ofert promocyjnych, warto śledzić markę na portalu goodie.pl lub w aplikacji mobilnej goodie. W ten sposób można codziennie sprawdzić, gdzie akurat Orientana promocje są dostępne i na jakie produkty. Szybko porównując oferty promocyjne, jesteśmy w stanie kupić ulubiony Orietnana krem ze śluzem ślimaka w najlepszej cenie w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Śledzenie ofert promocyjnych w aplikacji goodie pozwala na znalezienie ulubionych produktów marki Orientana, co gwarantuje udane zakupy. Zainstaluj goodie i korzystaj z promocji!

Produkty markiNajpopularniejsze produkty marki Orientana to między innymi henna Orientana oraz bardzo popularny nie tylko w Azji, ale też w Polsce Orientana krem ze śluzem ślimaka. Praktycznie każda osoba znajdzie odpowiedni dla siebie Orietnana krem, ponieważ w ofercie marki dostępne są kremy do wszystkich typów cery. Z powodzeniem można też trafić na różne rodzaje henny w zależności od rodzaju włosów, czy też na toniki wzmacniające. Uzupełnieniem pielęgnacji cery, oprócz kultowego Orientana kremu ze śluzem ślimaka, są maseczki do twarzy i krem pod oczy z tym samym wyciągiem. Dostępne są i inne linie produktowe Orientana, oparte na przykład na wyciągach z żen-szenia.