Optyk Trendytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Optyk Trendy

Przepraszamy. Optyk Trendy nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Optyk Trendy to salony optyczne, które powstały w 2007 roku i miały być odpowiedzią na wciąż mały wybór usług w zakresie optyki i optometrii w Szczecinie. Z dnia na dzień rośnie zainteresowanie okularami, więc Optyk Trendy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Personel każdego salonu optycznego Optyk Trendy, to osoby wykwalifikowane, wyszkoleni optycy i osoby doszkalające się. Głównym założeniem pracy salonu jest dostosowane do każdego klienta indywidualne podejście, tak aby wyszedł on zadowolony.


Optyk Trendy – gdzie go znaleźć?

Trzy pierwsze salony firmy Optyk Trendy powstały w Szczecinie na ul. Piastów, na ul. Rydla (Prawobrzeże) oraz na ul. Narutowicza. Dziś jest ich znacznie więcej, a w tak dużym mieście jak Szczecin salony są ulokowane w prawie każdej części miasta. Marka nieustannie się rozwija i powstają nowe lokalizacje.

 

Optyk Trendy – oferta specjalna

Każdy z klientów Optyk Trendy ma możliwość wykonania refrakcji wzroku pod kątem okularów, a także aplikacji soczewek kontaktowych w salonie optycznym Optyk Trendy. Badania przeprowadzane są przez lekarzy okulistów, optymetrystów i ortoptystów, a co najważniejsze klient zawsze otrzymuje gwarancję na okulary. Załoga Optyk Trendy bardzo indywidualnie podchodzi do oczekiwań klienta, oferuje pomoc przy doborze pierwszych soczewek, a także naukę ich zakładania i zdejmowania, aby każde założenie soczewek było tak proste, jak wkładanie okularów na nos. W każdym salonie klient ma do wyboru ogromną liczbę oprawek różniących się pod wieloma względami. Oferowane oprawy są wykonane z nowoczesnych materiałów uwzględniających najnowsze trendy modowe, w stałych kolekcjach: KENCHI, MAGNETIC, FADO i PASSION, tak aby nawet najbardziej wymagający klient znalazł coś dla siebie. Optyk Trendy oferuje zniżki dla wszystkich klientów, ponieważ stara się fachowo obsłużyć każdego, dobierając odpowiednie soczewki okularowe do wybranej oprawy w dobrej cenie.


Optyk Trendy zniżki