OKAIDItylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

OKAIDIChcesz poznać jedną z najlepszych marek odzieżowych dla dzieci na świecie? Jeśli tak, to przygotuj się na dużą dawkę inspiracji modowych i ciekawych kreacji, którymi Okaidi dzieli się z najmłodszymi. To nie jest zwyczajna firma, produkująca tony ubrań dla dzieci. To jest innowacyjne, idące za głosem dzieci Okaidi. Celem firmy jest łączenie mody z troską o potrzeby dziecka, wsłuchiwanie się w to, czego potrzebuje. Dlatego Okaidi sięga do tradycyjnych wzorców, przerabiając je na wyjątkowe ubrania, za pomocą których dzieci będą mogły wyrazić swoją osobowość.

Okaidi sklepOkaidi ma swoje sklepy w pięćdziesięciu dwóch krajach. Okaidi sklep jest zawsze pełen różnych ubranek, dostępnych w wielu kolorach i fasonach. Bogaty asortyment znajdziesz również na stronie oakidi.pl, przejrzystej wizytówce Okaidi online, czy też w sklepach stacjonarnych, gdzie wyszukasz zawsze to, czego potrzebuje Twoje dziecko oraz otrzymasz fachową poradę sprzedawców. Okaidi Sklep internetowy daje możliwość nie tylko zakupu ubranek. Na stronie okaidi.pl znajdziesz także historię marki i programy Okaidi.
Okaidi sklep internetowy online przybliża prawa przysługujące dzieciom, uwrażliwia je i zachęca do aktywnego, odpowiedzialnego, ale też szczęśliwego życia. Wejdź więc na Okaidi online i zanurz się w świecie koloru i dziecięcej radości.

Jak oni to robią?Okaidi łamie bariery, łączy ludzi, kulturę, znajdując wspólny mianownik w ubiorze. Firma angażuje się na rzecz postępu, dbając o to, aby dzieci rozwijały się w dobrych warunkach i wychowywane były w kręgu takich wartości, jak: szacunek, pokój i otwartość. Dlatego Okaidi nawiązuje współpracę z wieloma organizacjami, walczącymi o każde dziecko na świecie.

Okaidi ubraniaDzięki programom partnerskim, realizowanym z uznanymi projektantami, Okaidi sklep dla dzieci pełen jest inspirujących, kultowych produktów. W Okaidi ubrania odznaczają się trwałością i innowacyjnością. Są to rzeczy zabawne, funkcjonalne i ekologiczne, opatrzone certyfikatami.
Jeśli szukasz idealnych ubranek dla niemowlęcia i noworodka oraz dziecka do 3. roku życia, wszystko, czego potrzebujesz zaoferuje ci Okaidi sklep dla dzieci, np. ubranka wykonane z delikatnych i rozciągliwych materiałów dostosowanych do wieku malucha. Są to produkty wygodne, ergonomiczne, zapewniające swobodę ruchów.
Ubranka dla starszych dzieci również zachwycają pomysłowością i funkcjonalnością. Są dopasowane do zmieniających się pór roku oraz pomagają w rozwoju samodzielności. W podstawowej serii Okaidi sklep dla dzieci proponuje ubranka ponadczasowe, bardzo kolorowe, które można łączyć ze sobą na różne sposoby.

Okaidi wyprzedażJeśli lubisz promocje, Okaidi zawsze będzie Cię miło zaskakiwać obniżkami cen. W Okaidi wyprzedaż ubranek pojawia się co jakiś czas. O każdej promocji, czy nowościach powiadomi Cię aplikacja goodie, którą możesz zainstalować na swoim telefonie i cieszyć się zawsze aktualnymi informacjami na temat promocji w Okaidi.