Odidotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Odido

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-05-10 do 2019-05-23
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiOdido to sieć sklepów, która ma zapewnić klientom szybki i łatwy dostęp do artykułów spożywczych. Sklepy Odido mają motto „Od domu blisko, do domu wszystko”. Placówki oznaczone logo Odido Warszawa ma na wielu różnych ulicach, ale równie widoczne są sklepy Odido w małych miasteczkach czy nawet wioskach. Każdy sklep Odido oferuje mnóstwo produktów, aby klient mógł zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu.
Cechą charakterystyczną sklepów Odido jest ich taki sam układ, niezależnie od tego, czy jest to sklep zlokalizowany w centrum Warszawy czy na bieszczadzkiej wsi. Każdy sklep Odido wygląda tak samo z zewnątrz i w środku – dla wygody klientów i zwiększenia komfortu zakupów. Wszystkie sklepy Odido godziny otwarcia mają identyczne, a o wyjątkach informuje między innymi wydawana przez Odido gazetka. W dostępnej w każdym sklepie gazetce można też sprawdzić, jakie produkty Odido są akurat w promocji. Warto wiedzieć, że w sklepie Odido można nabyć między innymi towary marek ARO i Fine Food, które są charakterystyczne dla Makro – właściciela marki Odido.

Aktualne promocjeAktualne promocje marki Odido przedstawia wydawana co dwa tygodnie Odido gazetka. Można w niej znaleźć nie tylko Odido godziny otwarcia, ale przede wszystkim aktualną ofertę promocyjną. Szukając promocji, na przykład dla Odido Warszawa, można też skorzystać ze strony internetowej goodie.pl, gdzie publikowane są najnowsze promocje, oferty i akcje rabatowe marki Odido. Można też śledzić markę Odido za pośrednictwem aplikacji mobilnej goodie. To bardzo wygodny sposób, ponieważ otrzymamy powiadomienie o zniżkach, i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy dodać Odido do listy ulubionych marek. W promocyjnych cenach można znaleźć różne produkty. Mogą to być marki własne Odido, jak ARO, ale też produkty renomowanych firm, jak Frosta czy E.Wedel. Śledząc promocje, można kupić je w okazyjnych cenach. Dzięki kompleksowemu wyborowi produktów z różnych kategorii, w Odido można zrobić zakupy dla całej rodziny w jednym miejscu. Warto sprawdzić, co oferuje Odido gazetka, gdy planujemy większe wydatki.

Co oferuje sklep Odido?W Odido gazetka można zobaczyć, że sklepy tej marki mają w zasadzie wszystko. Główną ofertą sklepu jest jednak kategoria produktów spożywczych i napojów, w tym napojów alkoholowych, jak markowe piwa. Można w Odido kupić produkty spożywcze przetworzone oraz gotowe dania w słoikach, warzywa i owoce, czy też produkty występujące sezonowo. Bez problemu sklep Odido służy też swoją ofertą, gdy potrzebne są drobne elementy wyposażenia kuchni. Można też znaleźć produkty z zakresu chemii gospodarczej, w tym nawet tabletki do zmywarek. W Odido można również kupić markowe kosmetyki oraz produkty przeznaczone dla dzieci, jak np. chusteczki nawilżające.