OBI

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 8%

OBI

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-05-29 do 2019-06-18

Inne oferty tej marki

Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiOBI jest siecią marketów o 40-letniej tradycji na europejskim rynku budowalnym. Sklep powstał w 1970 roku w centrum handlowym Alstertal w Hamburgu (Niemcy). OBI należy do grupy Tengelmann Group i jest drugą największą siecią sklepów z kategorii zrób to sam w Europie i trzecią największą na świecie, zaraz po Lowe’s i The Home Depot. W Europie zarządza ponad 600 sklepami między innymi w Niemczech, a także Austrii, Czechach, Rosji, Szwajcarii, Słowenii, Bośni – Hercegowinie, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce pod marką OBI obecnie istnieje już 47 marketów zlokalizowanych w 37 miastach takich jak: Lublin, Kraków, Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Częstochowa czy Wrocław, natomiast pierwszy sklep został otwarty w marcu w 1998 roku w Tychach, od tamtego czasu marka rozwija się dynamicznie, posiada wiodącą pozycję na polskim rynku marketów budowlanych, nadal otwierane są nowe obiekty oraz rośnie zainteresowanie marką wśród klientów.

Firma zawdzięcza duży sukces odpowiednio dobranemu asortymentowi, świetnej orientacji w potencjalnych i obecnych potrzebach klientów oraz bogatej ofercie usług i produktów. OBI pomaga swoim klientom w wybudowaniu i urządzeniu domu ale również ogrodu. Dlatego też oferta marki to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które można znaleźć w gazetkach przydatnych podczas remontu, budowie czy urządzeniu domu bądź ogrodu. Co więcej sieć marketów OBI została nagrodzona różnymi prestiżowymi nagrodami, między innymi „Diamentami Forbesa 2017” – przyznawanymi najszybciej rosnącej firmie o najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach. Poprzez zaufanie klientów OBI otrzymało nagrodę- Gwiazda Jakości Obsługi” – w latach 2015 – 2017 – która dużo mówi o zespole zatrudnianym w firmie, ich fachowym doradztwie i podejściu do wykonywanej pracy.


Produkty i usługi OBI

Sklep stacjonarny jak i internetowy (www.obi.pl) oferuje ponad 50 tysięcy produktów, wśród których na pewno znajdziesz produkt dla siebie. W marketach obi znajdziesz takie marki jak: BOSH, OSRAM, DUPLI-COLOR, ATLAS, Dekoral, Kerra, które oferują między innymi: drzwi wewnętrzne, meble ogrodowe czy kabiny prysznicowe. Informacje o nich znajdziesz również w gazetkach. Dodatkowo w kategorii Końcówki serii znajdziesz produkty w promocyjnych cenach. Poza produktami sieć marketów OBI oferuje także usługi. M.in.:  możesz zamówić wiele produktów na stronie i odebrać je w dogodnym dla siebie terminie w najbliższym markecie, sprawdzisz dostępność produktu w markecie, otrzymasz fachową pomoc i rady od ekspertów lub weźmiesz produkt na dogodne raty. OBI pomoże Ci obdarować bliskie osoby wspaniałym prezentem w postaci karty podarunkowej, która daje możliwość bezpiecznej oraz bezgotówkowej transakcji. Sprawdzając mapę, która znajduje się na stronie internetowej, z łatwością sprawdzisz lokalizację sklepu znajdującego się najbliżej Ciebie, godziny otwarcia oraz usługi, jakie oferuje.