Nowakowski Gorąco Polecamtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Nowakowski Gorąco PolecamGorąco Polecam to sieć piekarnio-kawiarni, której kluczem do sukcesu są własne przepisy. Dlatego oferowany przez nie chleb na zakwasie, bułki, croissanty, ciasta i zdrowe przekąski to jakość najwyższej klasy. Lokale Nowakowski Gorąco Polecam znajdują się w Warszawie oraz największych miastach Polski, takich jak: Kraków, Łódź czy Gdańsk. Dowiedz się, dlaczego warto je odwiedzić.


Gorąco Polecam – odpoczynek i doskonały smak w jednym miejscu

Nowakowski Gorąco Polecam to miejsce, w którym nie tylko kupisz wspaniałe wypieki, ale również możesz odpocząć w przyjaznej atmosferze, co przyda się zwłaszcza osobom bardzo aktywnym zawodowo. Napijesz się tu kawy, spróbujesz kanapek, sałatek, przekąsek na ciepło i zimno, a także odkryjesz nowe rodzaje pieczywa. W Gorąco Polecam każdy klient jest miłym gościem, który może liczyć na profesjonalną, szybką i miłą obsługę. Jeśli zasmakujesz w produktach Nowakowski Gorąco Polecam, a przygotowujesz ważne spotkanie w swojej firmie, przyjęcie urodzinowe czy rocznicowe i chcesz zaskoczyć zaproszonych gości, możesz zlecić firmie catering, co zapewni wszystkim wspaniałe doznania kulinarne. Gorąco Polecam stawia na zdrowe produkty od lokalnych dostawców, dlatego sałatki i przekąski w naturalny sposób dodają energii.


Nowakowski Gorąco Polecam – chleb na pierwszy miejscu

Mimo obszernego menu, Gorąco Polecam stawia przede wszystkim na chleby. Dzięki tej marce masz okazję zakosztować takich odmian, jak: grodzki, chłopski, kłos orkiszu, słowiański, creapane z żurawiną, proteinowy fit i inne. Nie brakuje także propozycji z różnych stron świata, jak włoskie bastoncino z oliwkami. Dlatego odwiedzając Gorąco Polecam, możesz udać się w kulinarną podróż do dalekich krajów. Jeśli nie wiesz, z jakich składników produkowane są dane chleby czy bułki, możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową Gorąco Polecam, gdzie każdy z nich opisany jest dokładnie i szczegółowo. Dzięki temu możesz jeszcze przed odwiedzeniem piekarni zadecydować, czego spróbujesz tego dnia.


Dobry chleb w niższej cenie

Obojętnie czy odwiedzasz Gorąco Polecam, aby zjeść sałatkę, czy też tylko kupujesz tam chleb, z pewnością nie masz nic przeciwko, aby zapłacić za zakup taniej. Jak i każda inna sieć, tak i Gorąco Polecam promocje organizuje, dzięki czemu masz okazję do zrobienia korzystnych zakupów. Możesz sprawdzać na stronie, kiedy rozpoczynają się w Gorąco Polecam promocje oraz co obejmują, jednak jeśli nie masz na to czasu, mamy dla Ciebie wygodniejszą opcję. Jest nią aplikacja goodie, którą możesz pobrać za darmo na swojego smartfona. Po co? Poinformuje Cię, kiedy zaczynają się organizowane przez Gorąco Polecam promocje, dzięki czemu nigdy nie przegapisz okazji, żeby kupić w Gorąco Polecam wybrane produkty i zapłacić mniej niż zazwyczaj. Goodie oferuje Ci to wszystko za darmo. Sprawdź!