Logo North Fish
Ulubione
-50%

za lemoniadę przy zakupie zestawu obiadowego

Ważna do odwołania

Opis

W ramach programu lojalnościowego Moje Blue City  restauracja North Fish oferuje 50% rabatu na lemoniadę przy zakupie zestawu obiadowego (ryba plus dodatki).
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje

Zachęcamy do skorzystania z rabatu: -50% za zawsze śweżą lemoniadę malinową lub cytrynową przy zakupie zestawu obiadowego – ryba plus dodatki w North Fish! Restauracja oferuje tę zniżkę w ramach programu lojalnościowego Karta Stałego Klienta Moje Blue City.

 

Zniżka 50% za lemoniadę przy zakupie zestawu

 

Kartę lojalnościową w Blue City możesz założyć dosłownie w minutę w aplikacji goodie. Dzięki temu będziesz ją miał zawsze przy sobie, w Twoim telefonie. To się naprawdę opłaca! To nie jedyna promocja, którą znajdziesz w Nort Fish dzięki aplikacji goodie!

Promocje Nort Fish z goodie

 

Może zainteresuje Cię promocja – focaccia z lemoniadą za 13,95 zł. Dzięki tej promocji oszczędzasz aż 4,03 zł. Czy wiesz, że w North Fish codziennie czekają na Ciebie dwie specjalne promocje wieczorne: 50% rabatu na dodatki “Nałóż ile chcesz” oraz miseczka dodatków od godziny 19:30. Kolejny rabat to: łosoś norweski Ratatouille z dodatkami za 19,23 zł. Dzięki niemu oszczędzasz aż 4,25 zł. Zwróć uwagę również na kulinarne nowości w restauracji North Fish jak: stek formowany z łososia norweskiego z Ratatouille.

 

Jeśli lubisz Nort Fish, koniecznie pobierz aplikację goodie. Wyślemy Ci informację push o kolejnych zniżkach, kodach rabatowych i promocjach na Twój telefon z systemem Android lub iOS tak szybko, jak to możliwe.