-20% na wybrany posiłek

Ważna od 2017-04-28 do odwołania

Opis

Z ważną legitymacją uczniowską/studencką/Honorowego Dawcy Krwi lub aktualną Kartą Dużej Rodziny, rabat -20% na wybrane danie (dowolna ryba solo, ruller solo, dowolna ryba z dodatkami „JESZ ILE CHCESZ”, ruller z dodatkami „JESZ ILE CHCESZ” lub produkt z kategorii SNAX, z wyłączeniem zestawu z frytkami i napojem).
*Promocji nie łączymy

Gdzie

Wszystkie okazje

Jesteś Honorowym Dawcą Krwi? Jesteś studentem lub uczniem? Cieszysz się dużą rodziną i posiadasz aktualną Kartę Dużej Rodziny? Do odwołania możesz skorzystać ze zniżki w każdej restauracji North Fish – rabatu -20% na wybrane danie: dowolna ryba solo, ruller solo, dowolna ryba z dodatkami „JESZ ILE CHCESZ”, ruller z dodatkami „JESZ ILE CHCESZ” lub produkt z kategorii SNAX, z wyłączeniem zestawu z frytkami i napojem.

 

Promocje North Fish

 

Restauracje North Fish szczycą się tym, że serwują najlepsze dania z ryb i owoców morza. Dania nie są drogie, a moża spróbować ich jeszcze taniej dzięki wielu zniżkom, które oferuje ta restauracja. Jeśli na przykład zapiszesz się do fishclubu na stronie internetowej www.northfish.pl, zyskasz dostęp do wielu zniżek, promocji i okazji. Restauracja co pewien czas przygotowuje również fishbony, czyli zniżki na wybrane dania. Aktualne fishbony sprawdzisz w bezpłatnej aplikacji goodie.

 

Zniżki North Fish z goodie

 

Do 14 lipca możesz skorzystać ze specjalnej akcji promocyjnej przygotowanej przez bezpłatną aplikację goodie. Możesz ją pobrać na swój telefon z systemem Android lub iOS z Google Play lub App Store. Oferta jest dedykowana tylko użytkownikom goodie i dostępna jedynie w aplikacji mobilnej. Aby skorzystać z promocji, należy wygenerować jednorazowy kod rabatowy i pokazać go sprzedawcy w Nort Fish przy płaceniu rachunku. Cena dania zostanie obniżona o 10 zł. Warto wiedzieć, że kod jest jednorazowy, czasowy i ze zniżki można skorzystać tylko raz.

 

Życzymy smacznego!