NORDtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

NORD

Przepraszamy. NORD nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Fabryka produkująca niezwykle eleganckie i bardzo starannie wykonane obuwie, znajduje się w Słupsku i już od wielu lat zadowala swoich stałych klientów. Każda nowa kolekcja Nord, poszerza grono swoich wiernych użytkowników. A ponieważ pracownicy są doświadczeni, odpowiednio wykwalifikowani i dbają o każdy detal, dlatego też Nord buty stały się dumą, na rynku obuwniczym. Firma Nord jest na tyle popularna, że posiada swój salon, outlet, sklep internetowy, a także w wielu sklepach internetowych innych firm, można znaleźć buty marki Nord. Każdy może zapisać się na stronie Internetowej do newslettera i dostawać na bieżąco informacje, na temat nowych kolekcji. Otrzyma też wówczas informacje, jakie są ogłaszane przez Nord promocje. Nie czekaj ani chwili i już dziś sprawdź, co ma dla Ciebie Nord.

 

Nord – elegancja dla każdego

 

Oferując buty, Nord stara się zapewnić każdemu coś odpowiedniego. Z tego powodu w ofercie Nord znajdziemy klasyczne męskie obuwie, coś specjalnego dla Pań oraz kolekcję przeznaczoną dla najmłodszych pociech. Każdy członek rodziny może znaleźć coś dla siebie. Nord buty są wykonane z naturalnych skór najlepszych gatunków, dzięki czemu Nord zawdzięcza sobie tak wysokie miejsce w sprzedaży obuwniczej. Firma dąży do tego, aby każdy z klientów zyskał poczucie największej satysfakcji i zadowolenia. Nord chce, aby jego obuwie służyło klientom przez dłuższy czas. Firmie zależy również na komforcie i wygodzie, bo przecież „elegancko” może oznaczać „wygodnie”. Dzięki tak starannie dobranym gatunkom skór, z których wykonane są Nord buty, możemy być pewni, że nasze nogi nie będą zmęczone, ani nie będą się pocić.

 

Nord promocje

 

Nasi wykwalifikowani sprzedawcy doskonale pomogą nawet najbardziej wymagającemu klientowi, dobrać odpowiednie buty, z których na pewno będzie zadowolony. Zachęcamy także do korzystania z promocji obowiązujących nie tylko w naszych salonach, ale także w sklepie internetowym, bo dzięki tak zbudowanej marce Nord buty są możliwe do kupienia praktycznie w każdym miejscu. Nord promocje umieszczone są w osobnej zakładce na stronie internetowej, więc łatwo można ją dostrzec. Szeroka gama butów dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Nasze obuwie jest wykonane z bardzo dobrej jakości skór, a jak wiadomo ma to bezpośredni wpływ na komfort i wygodę w czasie noszenia butów. Nord promocje bardzo często obowiązują z naszych sklepach fabrycznych, jak i internetowych, ponieważ nic nie sprawia tak wielkiego zadowolenia kupującego, jak promocja. Nie tylko kobiety uwielbiają robić zakupy na wyprzedażach, również panowie poczują nieodpartą radość, gdy staną się właścicielami markowych butów Nord. O wszystkich promocjach Nord możesz zostać poinformowany przez sprytną, bezpłatną aplikację goodie, którą należy pobrać i zainstalować na swoim smartfonie.