miesięcznie za nawet 100 GB
29 zł

miesięcznie za nawet 100 GB

Ważna do 2019-01-30

Opis

W tej ofercie zyskasz dodatkowo do 110,5 zł zwrotu za zakupy z programem goodie cashback. 

  • Za 29 zł miesięcznie masz 40 GB, w tym w roamingu w UE 1,87 GB. Po wykorzystaniu 40 GB prędkość w kraju obniży się do 1 Mb/s. 
  •  Do osiągnięcia kwoty 29 zł za korzystanie z internetu płacisz zgodnie z cennikiem, tj.: 19 gr/1 MB. 
  •  Za rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE płacisz dodatkowo, zgodnie z cennikiem w nju na abonament tj.: 19 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/MMS.
  • Minimalna kwota rachunku wynosi 9 zł. Przestaje Cię ona obowiązywać po 3 pełnych okresach rozliczeniowych, jeśli włączysz bezpłatną usługę „im dłużej, tym lepiej”. Oznacza to, że jeśli w danym miesiącu nie będziesz korzystać z numeru nju internetowy, to nic nie zapłacisz. Twój rachunek może wynosić 0 zł przez maksymalnie 6 okresów rozliczeniowych z rzędu, później Twój numer zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę. 
  • Z włączoną, bezpłatną usługą „im dłużej, tym lepiej” w miesiącu masz do wykorzystania coraz więcej GB: 80 GB po pół roku w nju na abonament, 100 GB po roku w nju na abonament, 120 GB po 2 latach w nju na abonament.
  • Usługa nie włącza się automatycznie. Pamiętaj, aby ją samodzielnie aktywować. Staż liczy się od momentu aktywacji numeru w nju na abonament, a nie od momentu włączenia usługi „im dłużej, tym lepiej”.

Wszystkie okazje

Cashback 110.5 zł
Strona internetowa Goodie wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.