Nitro Lodytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

LodziarniaNitro Lody to przepyszny deser, przygotowywany zawsze na bieżąco, a co za tym idzie – idealnie świeży. Warto podkreślić, iż nitro lody mają zawsze kremową, jedwabiście gładką konsystencję, ponieważ są zamrażane ciekłym azotem, który nie pozostawia żadnych kryształków lodu. Dodatkowym atutem produktu, jakim są nitro lody, jest delikatny smak i co bardzo istotne, smak ten można wykreować sobie samemu poprzez wybór składników spośród bardzo bogatej palety smaków takich, jak: bounty, mięta, imbir, herbatniki i wiele innych. Żadne inne lody nie mają tylu możliwości kombinacji smakowych.Jak powstają nitro lody

Nitro lody powstają na oczach klienta. Jest to fantastyczne widowisko, szczególnie dla dzieci, które z pewnością będą tym procesem zachwycone. Każda porcja lodów jest mrożona ciekłym azotem, czemu towarzyszą kłęby pary. Wygląda to widowiskowo, a efekt końcowy jest niezwykle smaczny. Gdy już zostanie wybrana przez klienta baza, którą może być jogurt bądź lody, wybieramy te smaki, które tylko chcemy, a wybór jest ogromny. Tym samym można stworzyć autorski, niepowtarzalny, wyjątkowy przysmak. Nitro lody to jedno z dań kuchni molekularnej, która fascynuje i zachwyca swoją nowoczesnością.Nitro lody ciekawą atrakcją imprez?

Nitro lody to świetny pomysł na uatrakcyjnienie wszelkich imprez. Czy może być coś bardziej spektakularnego, niż pokaz tworzenia pysznych, kolorowych deserów lodowych, któremu towarzyszą kłęby dymu, tworząc magiczną atmosferę? Każde przyjęcie, czy to wesele, urodziny dziecka, impreza firmowa, może zaskoczyć przybyłych gości takim wyjątkowym pokazem. Nitro lody na pewno będą pysznym uwieńczeniem każdego przyjęcia.Nitro lody Galeria Mokotów

Nitro lody znajdziesz codziennie w Galerii Mokotów. Tam właśnie można zgłosić się i zamówić pokaz na przyjęcie weselne, czy w czasie innej imprezy. Nitro lody Galeria Mokotów jest miejscem, gdzie posmakujesz tych wspaniałych lodów i z przyjemnością wrócisz, aby skosztować kolejnych smaków. Co więcej, gdy tylko rozpocznie się sezon i na dworze zrobi się ciepło, będzie można spotkać nitro lody w Warszawie na ul. Zwycięzców 11 oraz ul. Piwnej 4a. Warto również zajrzeć na stronę www.nitrolody.com, aby dowiedzieć się więcej o firmie, zobaczyć galerię zdjęć tych wspaniałych deserów, poznać metodę tworzenia lodów oraz pozyskać dokładne dane kontaktowe.

Nitro lody promocje

Aby otrzymywać bieżące informacje na temat – nitro lody promocje, wystarczy pobrać i zainstalować całkowicie darmową aplikację goodie. Następnie należy dodać markę nitro lody do ulubionych i dzięki temu wszystkie informacje o nitro lody promocje będą trafiały do użytkownika. Zawsze można skorzystać ze strony goodie.pl i zapoznać się z informacjami na temat marki, m.in. takiej jak nitro lody. Należy zatem podkreślić, że dzięki aplikacji trafimy bez problemu na nitro lody promocje. Warto więc zainstalować goodie i kupować taniej!