New Balance

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 5%

New BalanceProdukty tej marki stanowią idealne połączenie funkcji i mody, zapewniając wydajność, której potrzebujesz i styl, który chcesz osiągnąć. Pracownicy New Balance na całym świecie realizują te cele dzięki swoim wysokim umiejętnościom i kreatywności, wierząc, że oferują najlepszy produkt na rynku.

Marka została założona w 1906 roku w Bostonie przez Williama J. Riley’a. Jej pierwszym innowacyjnym produktem były arch supports, czyli wkładki do butów, które były zamieszczone pod łukiem stopy. Inspiracją do ich powstania były kury, które dzięki konstrukcji stopy – trzech pazurów – utrzymują doskonałą równowagę. Wkładki zaproponowane przez markę miały właśnie kształt trójkątów, dających dodatkowe trzy punkty podparcia. Natomiast pierwsze buty do biegania ze skóry kangura zostały wyprodukowane w 1938 roku dla lokalnego klubu sportowego Boston Brown Bag Harriers. W 1976 roku powstał model M320,który został uznany przez prestiżowy magazyn Runner’s World najlepszymi butami roku. W 2005 roku marka zajęła 2 miejsce w ilości sprzedanego obuwia sportowego w USA. Obecnie marka zajmuje trzecie miejsce pod względem ilości sprzedanego obuwia sportowego w USA.

Jedynym celebrytą, który reklamował markę był James Worthy, koszykarz z NBA. Za reklamę zainkasował 1 mln dolarów. Następnie zarząd marki postanowił, że nigdy więcej żadna gwiazda nie będzie brała udział w jej reklamach. „Endorsed by No One”, w tłumaczeniu reklamowany przez nikogo – to hasło sprawdza się w kontekście marki NB.


Buty New Balance

Buty New Balance to szeroki wybór produktów gdzie znajdują się New Balance damskie jak i New Balance męskie. New Balance damskie oraz New Balance męskie podzielone są na działy: klasyczne, biegowe, treningowe, trekkingowe, zimowe, tenisowe, klapki, japonki. W ofercie marki znajdują się również akcesoria takie jak: skarpety, czapki i rękawiczki, sznurowadła, akcesoria do butów, opaski, torby. Model New Balance 574 to legenda. To klasyczne sneakersy, dzięki którym marka New Balance osiągnęła sukces i przeszła do historii. Od dwudziestu lat są to najlepiej sprzedające się buty w historii marek sportowych. Posiadają cholewkę z najlepszych materiałów oraz system amortyzacji ENCAP®.


New Balance wyprzedaż i New Balance promocja z goodie

W sklepach stacjonarnych marki, sklepie internetowym jak i w innych sklepach internetowych sprzedających buty sportowe można spotkać się z New Balance wyprzedaż butów New Balance damskie, jak i innych produktów. Na wyprzedaży New Balance damskich można znaleźć również model New Balance 574. Jeśli interesują Cię New Balance damskie wyprzedaże i New Balance promocja w New Balance, pobierz aplikację goodie z systemem Android i iOS i otrzymuj wiadomości push o nich tak szybko, jak się pojawią.