Nespresso to szwajcarska firma, która opatentowała porcjowanie kawy i sprzedawanie ich w małych kapsułkach. W ciągu kilku ostatnich lat Nespresso zdobyło ogromne uznanie na całym świecie i obecnie prowadzi kilkaset sklepów Nespresso zajmujących się sprzedażą detaliczną ekspresów oraz kapsułek.


Nespresso – ekspres

Nespresso posiada atrakcyjną ofertę ekspresów, które są idealnie dostosowane do kultowych kapsułek. Cechą wyróżniającą produkty tej firmy jest wysoka jakość oraz innowacyjność. Najnowsza technologia ekspresów Nespresso sprawia, że sprawdzą się one doskonale zarówno w Twoim domu, jak i w biurze. Zanim oferta wejdzie do sprzedaży, grupa profesjonalistów skrzętnie pracuje nad najnowszymi projektami oraz urozmaiceniami poprzednich produktów. Klienci od lat cenią i wybierają tę markę z uwagi na łatwość przygotowywania kawy oraz na walory smakowe..

Nespresso – ekspres tej marki umożliwia Ci przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy w zaledwie kilkanaście sekund. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby cieszyć się doskonałym smakiem, który rozbudza zmysły.

Oferta zawiera klasyczne modele, bardzo intuicyjne w obsłudze, jak i te bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia. Ponadto w sklepach Nespresso zakupisz także kawy, dodatki oraz akcesoria do ekspresów tej marki. Atrakcyjny i szeroki asortyment umożliwia każdemu dobranie produktów Nespresso do swoich potrzeb oraz preferencji. Na miejscu są obecni także profesjonalni doradcy, którzy potrafią szerzej opowiedzieć o każdej kompozycji, aby pomóc Ci w wyborze kapsułek, ekspresu lub akcesoriów, które urozmaicą zakupiony wcześniej sprzęt.


Nespresso – kapsułki

Nespresso kapsułki to najlepsze kawy świata zamknięte w małym pojemniczku. Już dziś możesz cieszyć się profesjonalnymi produktami marki, jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź koniecznie jaka obecnie obowiązuje w Nespresso promocja.

Możliwości jest wiele, a kilka z nich to kapsułki Intenso, Espresso, Decaffeinato, PureOrigin, Lungo, Variations. Każdy z zestawów kapsułek Nespresso to inna podróż w świat aromatycznej kawy. Starannie wyselekcjonowane ziarna oraz zaawansowane technologie, wysokie standardy oraz innowacyjne metody ich przetwarzania sprawiły, że liderem na rynku jest właśnie Nespresso. Kapsułki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubują się w intensywnym, doskonałym smaku kawy, lecz nie mają miejsca na duży ekspres lub czasu na jej długie parzenie. Kompaktowe urządzenia Nespresso doskonale rozwiązują ten problem – wystarczy kapsułka i jeden guzik, a reszta dzieje się sama.


Nespresso – promocja

Pobierz aplikację goodie i ciesz się najnowszymi rabatami oraz zniżkami ulubionych marek. Dodaj Nespresso do ulubionych i bądź na bieżąco z atrakcyjną ofertą marki.

W aplikacji znajdziesz kody rabatowe do wykorzystania w sklepach Nespresso. Kapsułki lub dostępne w butiku akcesoria będą także świetnym upominkiem dla bliskiej osoby. Wysoka jakość oraz profesjonalność produktów wzbudzi aprobatę nawet najbardziej wymagającego konesera kawy. Już dziś skorzystaj z atrakcyjnych promocji i ciesz się zakupami w ulubionych sklepach.