NEO24

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 1.8%

NEO24Nowy telewizor, laptop, a może sprzęt ADG? Jest jedno miejsce, gdzie znajdziesz to wszystko – NEO24. Sieć powstała w 2006 roku i szybko zdobyła sobie wielu oddanych klientów. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że NEO24 to zawsze atrakcyjne ceny na wszystko! Ponadto organizowane przez NEO24 promocje pozwalają na jeszcze bardziej ekonomiczne zakupy sprzętu wysokiej klasy!

 

Dlaczego warto postawić na NEO24?

Przede wszystkim dlatego, że sieć NEO24 sklepy ma na terenie całej Polski, więc zawsze któryś znajduje się blisko Ciebie. Dostępna jest także witryna online, dzięki której można zrobić dowolne zakupy bez wychodzenia z domu. Często organizowane przez NEO24 promocje umożliwiają kupienie wymarzonego telewizora czy znakomitej lodówki w atrakcyjnych cenach. Ale nawet bez trwających akurat promocji możesz wykorzystać oferowany przez NEO24 kod rabatowy do tańszych zakupów!

Jak możliwe są tak niskie ceny? Czy jest jakiś haczyk, ukryty przez NEO24? Otóż nie. Jest to możliwe, ponieważ NEO24 udało się maksymalnie obniżyć koszty sprzedażowe. Ponadto sieć ma własne centra logistyczne, więc zamawiając online, możesz spodziewać się szybkiej dostawy. Prowadzone przez NEO24 sklepy stacjonarne umożliwiają zakup i odbiór towaru w każdej chwili. Jeśli akurat szukanego przez Ciebie produktu nie ma na stanie, wystarczy złożyć zamówienie, a z centrum logistycznego NEO24 towar zostanie dostarczony tak szybko, jak to tylko możliwe.

 

Co warto polecić?

Znajdziesz w NEO24 telewizory, sprzęt elektroniczny, nawigację samochodową, a także kompletne wyposażenie AGD od najlepszych producentów na świecie. Nie brak także rozrywki – gry, konsole i aparaty fotograficzne w ofercie NEO24 pozwalają na relaks i rozwijanie pasji. Warto odwiedzić sklepy sieci w czasie, gdy trwają organizowane przez NEO24 promocje – odbywają się z różnych okazji, jak Boże Narodzenie czy Dzień Dziecka. Jeśli nie masz czasu pojawić się w NEO24 osobiście, zamów towar przez Internet. Warto wcześniej sprawdzić, czy nie jest akurat dostępny przeznaczony dla NEO24 kod rabatowy – umożliwi tańsze zakupy niezależnie od trwających promocji! Dostawę możesz dopasować do swoich wymagań – kupujesz i towar zostaje Ci dostarczony przez NEO24 kiedy tylko chcesz i tam, gdzie wybierzesz!

 

Nie przegap żadnych okazji na NEO24!

Obojętnie, czy interesują Cię znajdujące się w ofercie NEO24 telewizory, czy też żelazka, istnieje sposób, aby nie przegapić najlepszych okazji. To aplikacja goodie. Jeśli zainstalujesz ją w telefonie, masz pewność, że gdy tylko pojawi się przeznaczony dla NEO24 kod rabatowy albo nowa promocja czy przecena, otrzymasz stosowane powiadomienie. Dzięki temu kupujesz znakomity sprzęt w NEO24, płacąc znacznie mniej! Aplikacja jest darmowa, a masz dzięki niej pewność, że żaden nowy, dedykowany NEO24 kod rabatowy czy najświeższa gazetka promocyjna nie umkną Twojej uwadze!