NaviExpert Sp. z o.o.tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

NaviExpert Sp. z o.o.

Przepraszamy. NaviExpert Sp. z o.o. nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Nawigacja NaviExpert została stworzona w 2005 roku przez firmę NaviExpert Telematics, funkcjonującą w obszarze programów nawigacyjnych już od kilkunastu lat. Na początku NaviExpert Telematics oferował swoim klientom rozwiązania stworzone przez firmy trzecie, jednak po kilku latach funkcjonowania na naszym rynku zarząd firmy postanowił stworzyć swoje oprogramowanie, dedykowane dla telefonów komórkowych. Nawigacja NaviExpert była pierwszą aplikacją w Polsce, która poza klasyczną funkcją doprowadzenia do celu oferowała również podpowiedzi Community Traffic Online, pozwalające na omijanie korków, kontroli drogowych oraz niebezpiecznych miejsc na trasie. Aplikacja NaviExpert na początku działała wyłącznie w trybie online, pobierając na bieżąco mapy pokonywanej trasy, jednak z czasem dodano możliwość pracy w trybie offline. Szczególnie cenione są mapy Europy Zachodniej, które dostarczane są od wielu lata przez firmę TomTom. Mapy Polski w NaviExpert stworzone zostały przez firmę Emapa, która swoją siedzibę posiada w Łodzi. Co ważne, proponowana przez NaviExpert cena za możliwość korzystania z oprogramowania nawigacyjnego nie jest wygórowana, a wręcz jest konkurencyjna.

NaviExpert – cena abonamentuProponowana przez NaviExpert cena wynosi obecnie 14,90 złotych na miesiąc lub 99 złotych na cały rok. Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu na tydzień za niespełna 10 złotych. Jeśli chcemy korzystać z NaviExpert poza granicami kraju, to będziemy musieli zapłacić 150 złotych na rok. Co ważne, oferowana przez firmę NaviExpert promocja organizowana przez największych operatorów sieci GSM (Plus GSM, Orange, Play i T-Mobile) pozwala na korzystanie z programu NaviExpert za pomniejszone stawki. Ustalona przez NaviExpert cena za korzystanie z aplikacji nawigacyjnej nie jest wygórowana.

NaviExpert za darmo? To możliwe!Nawigacja NaviExpert co jakiś czas jest dostępna całkowicie za darmo. Proponowana przez NaviExpert promocja pozwala na bezpłatne korzystanie z oprogramowania. Aby dowiedzieć się o ofercie na NaviExpert za darmo jak najszybciej, warto śledzić platformę goodie, w której bazie znajdują się setki sklepów i punktów handlowych oraz usługowych. Goodie to również darmowa aplikacja na smartfony i tablety pracujące pod kontrolą Androida i iOSa. Program nawigacyjny NaviExpert może być doskonałą alternatywą dla klasycznych urządzeń GPS, kosztujących nierzadko nawet kilka tysięcy złotych.

Nawigacja NaviExpert – planowanie trasy nigdy nie było tak łatweNajnowsza wersja oprogramowania NaviExpert umożliwia dokładne analizowanie i modyfikowanie trasy, którą zamierzamy przejechać na komputerze. Zapisane zmiany zostaną automatycznie przesłane na nasz smartfon lub tablet. Tego typu rozwiązanie może okazać się niezwykle wygodne dla wielu użytkowników, zwłaszcza tych, którzy nie lubią przeglądać planowanej trasy na małym ekranie. NaviExpert dzięki dodatkowym funkcjom będzie idealny nie tylko dla „niedzielnych kierowców”, ale również zawodowców, poruszających się na co dzień ciężarówką lub autokarem.