Nasz Naleśniktylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Nasz Naleśnik

Przepraszamy. Nasz Naleśnik nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Naleśnikarnia Nasz Naleśnik to sieć naleśnikarni z siedzibą w Warszawie. Pozostałe miejsca znajdują się w Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu, Włocławku, Lublinie, Katowicach i Toruniu. Lista miast, gdzie znajduje się Nasz Naleśnik, może się jednak powiększyć, ponieważ naleśnikarnia Nasz Naleśnik to franczyza. Oznacza to, że każdy, kto spełnia warunki finansowe i lokalowe, może przyłączyć się do sieci Nasz Naleśnik i wykorzystać gotowy przepis na sukces.

Nasz Naleśnik to coś więcej niż naleśnikiSkorzystanie z usług restauracji Nasz Naleśnik to nowy poziom obsługi klienta. Dlaczego? Dzieje się tak, ponieważ zamówienia dokonujesz w całości przez Internet. W błyskawicznym procesie bez rejestracji, w mniej niż 30 sekund możesz wybrać wszystko, na co tylko masz ochotę. Nasz Naleśnik jest pionierem tego systemu w Polsce. Oferowane w Nasz Naleśnik menu jest bardzo bogate. Najpierw wybierz restaurację Nasz Naleśnik, w której chcesz dokonać zamówienia. Następnie zdecyduj się na ciasto: pszenne albo gryczane, wielkość naleśnika: 20 cm lub 40 cm i wybierz rodzaj. Do wyboru są naleśniki na słodko i na słono – obiadowe. Jeśli nie możesz się zdecydować, po prostu wybierz naleśnik dnia. A co, jeśli nie masz ochoty na naleśniki? W Naleśnikarni Nasz Naleśnik znajdziesz coś dla siebie, a konkretnie – zupę. Do całego zamówienia dobierz napój i zapłać – gotówką, kartą bądź też szybkim przelewem. Nie musisz mieć gotówki, aby Nasz Naleśnik usmażył coś pysznego dla Ciebie. Wolisz tradycyjne rozwiązania? Nic nie szkodzi. Zamówienia możesz dokonać przez telefon do Nasz Naleśnik. Po dokonaniu zamówienia dostaniesz potwierdzenie na telefon i na e-maila.

Teraz wystarczy zaczekać. W ciągu 30-60 minut dostawca z Nasz Naleśnik przyjedzie do Ciebie z gorącym zamówieniem. Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś, to zapłać gotówką lub kartą, a jeśli już to zrobiłeś, to smacznego!

Dlaczego Nasz Naleśnik?Przede wszystkim prezentowane w Nasz Naleśnik menu jest tak rozbudowane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na słono, na słodko, z warzywami, z serem, z mięsem, bez mięsa, z owocami, Nutellą, z twarożkiem. Po drugie, nowatorski sposób zamawiania, który jest wygodny i bezpieczny dla klienta. Po trzecie, pyszne naleśniki w Nasz Naleśnik! Mamy tysiące pozytywnych opinii, które potwierdzają, że warto u nas zamawiać. Za mało? Oferowane przez newsletter Nasz Naleśnik promocje sięgają nawet do -70%. Dodatkowo dowiesz się o wszelkich nowościach w naszej ofercie. Możesz nas również śledzić na Facebooku. Naleśnikarnia Nasz Naleśnik to idealny sposób na szybki i pyszny obiad w atrakcyjnej cenie, bez wysiłku! A jeśli nie chcesz, aby ominęły Cię organizowane przez Nasz Naleśnik promocje, koniecznie zainstaluj aplikację mobilną goodie i dodaj Nasz Naleśnik do listy ulubionych miejsc. Otrzymasz powiadomienie o każdej cenowej okazji!