mytaxi Polska sp. z o.o.tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

mytaxi Polska sp. z o.o.Mytaxi to aplikacja mobilna, która powstała w 2007 roku w Niemczech. Do Polski trafiła dopiero na przełomie 2011 i 2012 roku. Teraz Mytaxi jest jedną z największych firm taksówkarskich w kraju. Mytaxi rozwinęło się błyskawicznie i obecnie obsługuje klientów w dużej części Europy, przyciągając ich przede wszystkim szybkością obsługi i ogromną wygodą. Mytaxi jest aplikacją, dzięki której możesz zamawiać taksówki, korzystać z usług, a nawet płacić. Wszystko dla zwiększonego komfortu użytkowników.

Mytaxi obejmuje już prawie 40% rynku w tej branży, co oznacza, że prawie co druga taksówka opiera się na jej działaniu. Z aplikacji Mytaxi można korzystać w 40 miastach. To wygodniejsza alternatywa dla standardowego zamawiania taksówek. Co więcej, ogłaszane przez Mytaxi promocje ciągle przyciągają klientów i pozwalają na tańsze podróżowanie po mieście w maksymalnie komfortowy sposobów.


Mytaxi – promocje marki

Ogłaszane przez Mytaxi promocje mogą oznaczać ceny niższe nawet o kilkadziesiąt procent. Dzięki temu możesz jeździć taksówkami za naprawdę niewielkie kwoty. Oferowane przez Mytaxi promocje obejmują najczęściej stałych, lojalnych klientów, którzy korzystają z aplikacji od dawna. Co więcej, możesz także zmniejszać kwotę do zapłacenia za przejazd, wykorzystując ważny w Mytaxi kod rabatowy.

Informacje na temat wszystkich promocji Mytaxi możesz znaleźć na stronie goodie.pl lub śledzić je na bieżąco za pomocą aplikacji mobilnej goodie. Goodie to także miejsce, w którym znajdziesz oferowany przez Mytaxi kod rabatowy. To najwygodniejsze rozwiązanie dla tych, którzy często podróżują taksówkami. Ważny w Mytaxi kod pozwala na obniżenie ceny przejazdu. Bądź zawsze na bieżąco, by wiedzieć, jakie promocje szykuje Mytaxi.


Mytaxi – zasady działania

Aplikacja Mytaxi łączy Cię bezpośrednio z taksówkarzem, z którym będziesz jechać. Dzięki temu widzisz, w którym kierunku przemieszcza się jego samochód i wiesz, ile dokładnie będziesz na niego czekać. To sprawia, że podróż z Mytaxi jest o wiele wygodniejsza i szybsza. Aplikacja pozwala Ci jednak na wiele więcej. Przede wszystkim zawsze znasz obowiązujący w Mytaxi cennik. Dzięki temu wiesz orientacyjne, ile będzie Cię kosztował przejazd. Oczywiście obowiązujący w Mytaxi cennik można zmienić, stosując ważny w Mytaxi kod rabatowy.

Dzięki aplikacji Mytaxi możesz także oceniać kierowców i taksówkę. To ważna podpowiedź – to sprawia, że będziesz mógł wybrać swojego ulubionego kierowcę lub znaleźć samochód o najlepszych ocenach. Mytaxi gwarantuje także maksymalną wygodę płacenia. Zapomnij o pieniądzach, niewydanych resztach, problemach z rozmienieniem banknotów czy konieczności płacenia kartą. Mytaxi pozwala zapłacić online – zapłacisz za przejazd w aplikacji, a potem błyskawicznie dostaniesz mail z potwierdzeniem płatności.

Komfort, uproszczenie całej procedury – nic dziwnego, że Mytaxi jest tak popularne. Bądź na bieżąco z promocjami tej firmy i podróżuj po mieście w niższych cenach.